Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek, ha Budapesten(Újp...

Szerintetek, ha Budapesten(Újpest, 13. kerület) egy 15 000. FT értékű JBL bluetooth fejhallgatóval közlekedem(tömegközlekedés, gyaloglás)azt ellopják tőlem, vagy akár komolyabb bajom is lehet?

Figyelt kérdés
Merjek zenét hallgatni pl buszon, villamoson?

2021. szept. 7. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ melyik kerület illetve kerületen belül hol vagy.


Pl a Blahán 500 forintos fejhallgatót is kitépnek a füledből ha a támadó gyengébb fizikumúnak ítél meg saját magánál.

2021. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Miért lenne bajod? Nem mondom, hogy soha nem tépnek ki nyakláncot, telefont, ilyeneket emberek nyakából, kezéből, de baromi ritka, rögtön tudsz is róla. Nyilván helyezkedj úgy, hogy ne tudjon könnyen meglépni senki a szajréval, továbbá a gyanús embert tényleg kezeld gyanúsként, de ennyi. Az utcán meg pláne nem fog senki neked támadni.
2021. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még sulis vagyok, szóval a fizikum nem nekem kedvez:/ Na mindegy, majd meglátom, további válaszokat várok szívesen
2021. szept. 7. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Milyen további válaszokat vársz?

Valaki megírja neked pontos időponttal és GPS koordinátákkal, hogy mikor és hol fogják elrabolni tőled? Vagy megesküszik az életére, hogy soha semmilyen gondod nem lesz ezzel?

Ritkán fordul elő ilyen.

Bántalmaztak, késeltek már meg közösségi közlekedési eszközön embereket. De, például olyan is van, hogy megállóba, járdára hajtó autó üt el várakozókat, gyalogosokat. Arra is tippet kérsz, hogy veled ezek megtörténhetnek-e?

2021. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem. Csak azt kérdeztem, hogy átlagosan mennyi az esélye. Azért ez nem hiszem, hogy olyan bonyolult kérdés. Például valaki le tudja írni, ha látott már ilyet, vagy vele történt már hasonló. Te mire fel vagy ilyen bunkó, kedves utolsó? Ártottam én neked? Vagy ha nem tudsz értelmes választ, minek írsz?
2021. szept. 8. 12:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Újpesten biztos nem, békés kerület a legendák ellenére. A 13. kerület is biztonságos, 1-2 zűrösebb rész van azért Angyalföldön, de nem vagy veszélyben sehol.


Manapság már a nyóckerben sem nagyon történnek ilyenek.

2021. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!