Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Fiat 500 vélemények?

Fiat 500 vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztook! Akinek van/volt fiat ötszázasa tudna véleményt mondani? Tényleg olyam rossz mint mondják? 😊 Ha választhatnátok a kabrió, panoráma tetejű és teljesen zárt között melyiket választanátok és miért?
2021. okt. 12. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én bérelt autóként használtam, szerintem remek kis verda.
2021. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg olyan rossz mint mondják?"


Kik mondják? Ha egy autó 15 év után is gyártásban van a mai világban és még most is évente több százezer darabot adnak el belőle ott nem nagyon kell bizonygatni, hogy jó autó-e vagy sem.

2021. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

városba jó

cabriót semmikép, az egyébként is apró csomagtartó miatt

egyszerű zárt tetőset vennék

2021. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
És kik mondank róla meg milyen rosszat?!?Mert kb az egyetlen kisautó amiről még különösebb fikázást meg tipushibát nem lehetett hallani.
2021. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is tetszett. Vezettem többször is az életem során. Egyedül az aszinkron váltóját nem tudtam megszokni, elég nehéz szépen váltani vele. Hobbiautónak nagyon szívesen elfogadnék egyet, de az áruk már az egekben van.
2021. okt. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barnabas333 ***** válasza:
4es ez elég érdekes, mert én a toyota,mazda,kia és hyundai kisautóiról sem hallok rosszat. Például azért nem hallasz, mert feleségek második autója szokott lenni a családoknál. Én csak két feleséget ismerek akinek van, de az egyik elektromos. És van vagy 400 ismerősöm... Egyébként 3 fiatunk is volt, de nem ez a tipus, nem úgy írom mint aki utálja a márkát.
2021. okt. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!