Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van ennyi szabálytalanko...

Miért van ennyi szabálytalankodó autós?????

Figyelt kérdés

Az előbb mutatták a tényekben, hogy az M1-esen nagy sor volt és hátulról a román sofőr belehajtott a többibe.. Szerencsére az egyik kikerülte, viszont a közvetlen abban a sávban lévő autós már kevésbé mondhatta magát szerencsésnek..

Megpördült a nagy ütközés következtében, felborult és súlyosan megsérült.

Akkor utána megint, szintén valamelyik autópályán tömegkarambol és súlyos sérülések..

Miért van ennyi figyelmetlen, másokat lesz@ró barom?????

Komolyan mondom megáll az ész....



#autó #vezetés #karambol #sofőr #forgalom #közlekedésveszélyeztetés
2021. okt. 20. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy elaludt, rosszul lett, vagy teljesen máshova figyelt. Ennek oka lehet tehát kialvatlanság, rossz általanos egeszsegi állapot, eddig a páciensnél ismeretlen betegség, továbbá túlzott kockázatvállalási hajlandóság és alacsony biztonságkultúra. Remélem elég válasz :)
2021. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Hány millió autó van az országban és hány baleset??

Ebből hányan vannak olyanok akik pl telefonálgatnak vezetés közben, rossz műszaki állapotban használják az autót, vagy szimplán vagánykodnak??

Alig van szerintem baleset. Nyílván több van a kelleténél, de arra a pár millió autósra levetítve elenyésző az eset szerintem.

Azért, pl kaparósnál is hasonló esélyekkel lehet nyerni nagyobb összegeket, mégse lehet azt mondani, hogy osztogatják az ingyen pénzt.

2021. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem szabálytalan, csupán figyelmetlen, elaludt, ittas volt vagy valami miatt nem az útra figyelt.
2021. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Mert fontos vezetés közben is a tetves telefont nyomkodni
2021. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Én ma csak az M0-án közlekedtem.

Az egyik kijárat mellett a külső sávban mentem 110-zel, a semmiből vágott mögém egy b*rom, aki aztán ki is hajtott, de tényleg átsuhant az agyamon, hogy belém hajt. (Index persze luxus lett volna, hogy legalább látni lehessen honnan hova tart.)

Alig 20 km-rel arrébb egy T-vezető matricás (!) autóval szlalomoztak mögöttem (ott volt belső 3. sáv, a középsőben voltam éppen), megjelent mögöttem, megelőzött, aztán kivágott egy kijárathoz.

Én sem értem, miért kellenek ezek.

2021. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Akkor a ráknak rakja ki a T betűt, aki így emberkedik.
2021. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Azért a kormányt elrántó autós, akinek sikerült kitérnie előle, igazán dudálhatott volna egy hosszút és akkor talán felébred, észbekap…
2021. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A dudálás úgy összességében mindig csak ront a helyzeten...
2021. okt. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Röviden, mert megtehetik.
2021. okt. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Oh persze mert te biztos dudáltál volna, amikor csoda, hogy így kitudta védeni a dolgot. Majd még közbe nyomja a dudát amíg az életét menti. Ok.
2021. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!