Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autós fedélzeti kameránál az...

Autós fedélzeti kameránál az USB vezetéket macerás elhúzni úgy hogy ne középen legyen elvezetve lógva a szivargyújtó/USB aljzathoz? Vagy bármilyen alternatív megoldás a középen "cafogó" kábel problémájára van? Esetleg vezetékmentes megoldás?

Figyelt kérdés

És aki így használja a kamerát, megszokható, nem túl zavaró? Még nem használtam, de nem tűnik komfortos megoldásnak, aztán lehet megszoknám :) .


(Kérdés szempontjából másodlagos: Megfontolt, higgadt sofőrnek tartom magam, de szerintem van egy-két szituáció amit nincs az a tapasztalat/rutin vagy bármi amivel ki tudsz védeni: A féktávolságon eléd vágás, majd lesatuzás - forgalmi szituációba átültetve: 90-100 km/h-val haladásnál megelőz valaki, hirtelen eléd vág és satuzik. Ha még az ő autója új/újszerű is ráadásként az én 15 éves kocsimhoz képest eleve a féktávja 20-25% al rövidebb is lehet. Itt hiába akarnál követési távolságot tartani. De ugyanez a szituáció többsávos városi forgalom esetén is, ha gyorsan eléd vág valaki majd satu. Ezért döntöttem a kamera megvétele mellett.)



2021. okt. 21. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem macerás, a kárpit mellé szépen be lehet húzni a kábelt, a szélvédő mellett körbe. Nem véletlen adnak hozzá olyan hosszú drótot.
2021. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

vezetékmentes megoldás nincs

az, hogy mennyire macerás teljesen autótípustól függ. Általában a tetőkárpit széle mentén húzzák el az A oszlophoz, onnan le a lábtérbe, majd szivargyújtó felé

2021. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
ahogy írják, el lehet vezetni körben, de ha nem tudod betűrni a kárpit mentén, legrosszabb esetben akkor is oda tudod tixózni úgy, hogy ne legyen látható :D
2021. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én be tudtam tömni a kárpit alá a szélvédő felett, majd az A oszlop takaró burkolata alatt átvittem az ajtó gumikéderig, az alá be tudtam bújtatni végig körben le, majd az ülés alatt át a váltóboxhoz, egyedül ott látszik ki az a fél méter, ami a szivargyújtóig megy, nem cafog semmi
2021. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!