Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen autós menetrögzítő...

Milyen autós menetrögzítő kamerát vegyek?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam ami előre, hátra is rögzít, éjjelre is megfelel. Valamint nem tudom olyan lehetőség van e, hogy pl. nekitolatnak, meghúzzák stb.. akkor rögzít. Persze képminőség is elfogadható. Főleg a nappali.

Valakinek tapasztalata?? Előre is köszönöm a választ.



2021. nov. 4. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Fú, ez engem is érdekelne, nagyon hasznos dolog. De már ott tartok, hogy utcán testkamerát kéne szerezni. szakboltban kérdezz rá, de itt is ha valaki ír ötletet, én is várom. Buszvezető ismerősömnek is van. És van hogy segít vele a hatóságnak egy-egy eset tisztázásában.
2021. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van bent 2,5 éve: [link]

bár "Aukey" márkája van enyémnek, de ugyanez a cucc. Teszi a dolgát.

2021. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kismillió kamera közül lehet válogatni. Az ár általában meghatározza a felvétel minőségét, meg az extrákat. Egy beépített GPS pl. eléggé megdobja az árat.

Teszteket érdemes nézni, ezzel foglalkozó fórumokat olvasni, és pénztárca alapján választani.


Az ilyen parkolási sérülések felvételét egyik sem tudja megbízhatóan, hiába reklámozzák. A "parkoló üzemmód" többnyire 10-15 perces felvételt készít, hosszú üzemidő leszívná az akksit.

Ehhez már összetett riasztórendszer kell, ami nem kis összeg. Vagy egy Teslát venni, azokban van a legjobb riasztó/kamera rendszer.

2021. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=K-YfKee2HBQ&t=257s


A videó készítője minden elmagyaráz amit tudni kell. Arra i9s van megoldás hogy a parkoló üzemmód is működjön anélkül hogy lemeríteni az autó akkuját. Minden el van magyarázva a videóba érdemes megnézni, igaz hosszú tehát ha érdekel 1 órát áldozz rá.

2021. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.

Testkamerát azért még tán nem szerelek. :-D

De ez az autós kamera azért nem lenne rossz. Nem mások jelentésére, saját tulajdonom megvédése szempontjából. Mert olvastam már olyan kommenteket, ahol azt írták egyesek csak azért szerelnek autóba kamerát, hogy másokat feljelentgessen...

Köszi megnézem majd a videót!

2021. nov. 4. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!