Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha annyira szigorú a PAV...

Ha annyira szigorú a PAV akkor miért van ennyi idióta kamionos?

Figyelt kérdés

[link]


Pl. én szeretnék kamionos lenni, de mivel egyik szemem tompalátó (kb. 70%-os és szemüveggel sem lehet korrigálni) így nem lehet hivatásos jogsim miközben B kategóriában nagyon jól vezetek és rendkívül odafigyelek a forgalomra.


Eközben vannak ilyen emberek, akik beülhetnek kamionba és ez lehet a hivatásuk miközben totál idióták és nem ismerik a kreszt. Belőlem ezerszer jobb kamionos válhatna miközben közel sem vagyok vak (másik szememre tökéletesen látok és megvan a teljes látómezőm).


Nem lenne érdemes felülvizsgálni a PAV rendszert, hogy inkább a mentális alkalmasságra helyezzék a hangsúlyt?



2021. nov. 14. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem felülvizsgálni kellene, hanem megszüntetni!
2021. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Rossz érzés lehet, hogy van egy "álommunkád", ami elérhető lenne, de sajnos van egy önhibádon kívüli probléma, ami ezt nem teszi lehetővé. Műtéttel sem korrigálható a látásod? Egyébként nekem a kamionosokkal jó tapasztalataim vannak, szerencsére kis részük az, aki igazán bunkó.
2021. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos a jogsiszerzésnél egy dolog hiányzik: a pszichológiai vizsgálat. Sok idegbeteget ki lehetne szűrni az utakról.
2021. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Na mennyi idióta kamionos van?
2021. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Arányaiban kevesebb az idióta kamionos, mint az idióta szgk-vezető.

Te most idelinkeltél egy kamionos sztorit. És akkor mi van? Naponta lehetne hasonló sztorikat linkelni személyautósokról.

2021. nov. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
az sem biztos, hogy magyar volt, tehát ha ahogyan a románok vezetnek mondjuk, feltételezhető, hogy a magyar rendszertől a román még sokkal hibásabb...egyébként a felvetéseddel egyetértek, én is színtévesztő vagyok és az ilyeneket legszívesebben kirángatnám a járművéből és a jogosítványát kettévágnám azonnal, egyetemben a hasonlóan példamutató taxisokkal, mert én is úgy gondolom, hogy néhány hivatásos sofőrnél ezerszer normálisabban közlekedek, a logikáját meg végképp nem is értem, miben akadályoz az, hogy bizonyos árnyalatokat már nem biztos, hogy meg tudnék különböztetni...szóval igen, igazságtalan a helyzet.
2021. nov. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
A szó amit keresel; korrupció
2021. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Na valami fattyú üzenetben fröcsög: "Téged kéne megszüntetni!! Kibaszni az univerzumból hogy lábad ne érje a földet!"


Itt fröcsögjél gumiszökevény,ne üzenetben. Szánalom vagy!

2021. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Én közel sem nevezném szigorúnak a Páv-ot... Múlt hét szerdán voltam, játszani kellet egy gépen, beszélgetni a pszichomókussal és meg is kaptam a papírt🤷‍♂️

Az "ügyintéző" picsákat sem nevezném szigorúnak, tök mosolygósak, meg ott trécselnek szabadidejükben.

A 102-es orvosi alkalmasságit meg a háziorvosod is elvégezheti, én speciel csak fizettem, ideadták a papírt és kész.

2021. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
pont ezek a tipikus onjelolt kresz rendorok akik minenki mast szidalmaznak a legnagyobb balfaszok az utakon :D
2021. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!