Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha annyira szigorú a PAV...

Ha annyira szigorú a PAV akkor miért van ennyi idióta kamionos?

Figyelt kérdés

[link]


Pl. én szeretnék kamionos lenni, de mivel egyik szemem tompalátó (kb. 70%-os és szemüveggel sem lehet korrigálni) így nem lehet hivatásos jogsim miközben B kategóriában nagyon jól vezetek és rendkívül odafigyelek a forgalomra.


Eközben vannak ilyen emberek, akik beülhetnek kamionba és ez lehet a hivatásuk miközben totál idióták és nem ismerik a kreszt. Belőlem ezerszer jobb kamionos válhatna miközben közel sem vagyok vak (másik szememre tökéletesen látok és megvan a teljes látómezőm).


Nem lenne érdemes felülvizsgálni a PAV rendszert, hogy inkább a mentális alkalmasságra helyezzék a hangsúlyt?



2021. nov. 14. 21:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a buszsofőrökből sokkal több idióta van.
2021. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

Azért te ilyet nem mondhatsz kisfiam a kamionosokra !!!

Ha lenne olyan mérce hogy sorba állitanák tudás szerint őket , akkor amikor vége lenne a legrosszabbnál , utána elkellene még számolni 5 millát és akkor jöhetne a legjobb személykocsi vezető.

Te nem tudod megállapitani hogy melyiknek milyen tudása van.

De ha ilyen okoskodó vagy te belőled sose lesz még gyenge kamionos sem.

2021. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%
ma egy kamion ment elottem, varosban 30-al, orszaguton 50-55. Szabalyt nem szegett konkretan, de inkabb ezeket hivnam idiota kamionosoknak, tisztara mint a nyugdijasok szemelyautoval. Szoval szabalyt nem szegett, de engem elozesre kesztetett, ja es 49 tonnas kamionnal voltam en is :D Biztos nem fogok egy oran at fek-gaz-fek-gazosdit jatszani, ott eloztem ahol tudtam, zarovonalon, igy is vagy negyed oran at baxakodott elottem, ha most nem elozok lehet meg fel oran at mogotte kullogok. Akinek meg csak B-s jogsija van inkabb meg se szolaljon, szemelyautoval marha konnyu az elet mert barhol ki tudsz ugrani es gyors megelozni, ne felj azok se olyan turelmesek hogy hazaig kovessek...
2021. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
#13 az 40 tonna akart lenni
2021. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

azt vettem észre, h jobbára azokból lesz kamionos, akik előtte más munkahelyen megbuktak, intellektuális munkára meg alkalmatlan. az összes kamionos, akit ismertem, ilyen volt.


azért ha megnézed pl. leghíresebb kamionost (ST22lacika), hát ő sem épp egy lángész, ahogy fórumokon nagy pofával okoskodó kamionos sem túl okosak, de legalább borzasztó frusztráltak, és próbálják bizonygatni, mennyire hatalmas tudásuk van :D


ergo ez inkább pszichológia probléma náluk, még ha vannak olyanok is, akik pl. a videóban szerepelnek.

2021. nov. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 flip off
2021. nov. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 backflip
2021. nov. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 butterflip 🍼🔂
2021. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak Magyarországon létezik ez a sz*r. Átmész egy szlovák céghez a kutya nem fog kérni PÁV-ot, szóval, ha csak ez a probléma és az orvosit megkapod lehetsz kamionos.
2021. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!