Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi idő után tanultatok...

Mennyi idő után tanultatok meg vezetni rendesen?

Figyelt kérdés
Ma volt a 6. Órám és nem érzem azt hogy jól menne . Hanyadik óra után éreztétek azt hogy na most már tényleg tudok rendesen vezetni?

2021. nov. 29. 21:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
98%
Nem az autósiskolában tanultam meg vezetni. Kb. 2 év aktív vezetés után merem kijelenteni, hogy magabiztosan vezetek.
2021. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
1-2 év kellett nekem is, legalább heti szinten vezettem.
2021. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, 1-2 év, inkább 2 aktív vezetéssel.
2021. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én friss jogsival nagyon béna voltam.Persze akkor ezt nem így gondoltam.Nekem is kellett 2-3 év ,hogy rutinos,magabiztos lettem.
2021. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Az első 3 évben nem sokat vezettem. 1 év után éreztem úgy, hogy most már, ha nem is vagyok profi, de azért elég üzembiztosan vezetek, addig tartottam kicsit a vezetéstől. Aztán úgy 20 évesen egy nyárra elmentem sofőrködni, platós kisteherre, akkor pár hónap alatt úgy belejöttem, hogy padlógázzal fordultam be tolatva a kapubejárókon... Meg persze, országúton is jött a gyakorlat. Onnantól van meg a magabiztosság.
2021. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már autós suli előtt tudtam vezetni.
2021. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdés, hogy a vezetésórákon mikortól éreztem úgy, hogy sokkal inkább én vezetek, mint az oktató (pl. nem kell szólni, hogy rakjam hármasba, indexeljek, ilyesmik), akkor úgy az órák kétharmada környékén volt (1-2 pluszórát vettem).
2021. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen a vezetésórákon gondoltam
2021. nov. 30. 18:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha az a kérdés, hogy a vezetésórákon mikortól éreztem úgy, hogy sokkal inkább én vezetek, mint az oktató, akkor az úgy 30 óra után volt.


Ha az a kérdés, mennyi idő után tanultam meg rendesen vezetni, hát őőő, olyan két éves a jogsim, de még nem sikerült.

2021. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 8. órán azt mondta az oktatóm: "Kata, Te vezetsz!"

Én tavaly októberben vizsgáztam le. Tavaly nyáron a sokadik órámon mondta megint az oktatóm, hogy tudok vezetni. Akkor bele sem nyúlt, és végig beszélgettünk.

Azt mondta, ha beszélek, de közben tudok figyelni mindenre akkor tudok vezetni.

Amúgy én már a 20. óra körül azt éreztem hogy megy.

Amúgy egyik nap jobb voltam, másik nap rosszabb...

Nyáron volr egy hosszabb vezetésem a Balcsira. Ment, de a sík terephez voltam szokva. Amúgy nem sűrűn vezetek. Főleg nem télen.

Tavasztól ősz végéig már sűrűbben.

Lesz nekem is kb. 3 év vagy több, mire tényleg tudok magabiztosan vezetni majd.

2021. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!