Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyha valaki megtankol de...

Hogyha valaki megtankol de kiderül hogy nincs nála maszk, akkor mi fog történni?

Figyelt kérdés
Mi a bevett gyakorlat?
2022. jan. 9. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Fizet és megy a dolgára.
2022. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez a kúttól függ. Lehet, hogy leszarják, csak begyalogolsz és fizetsz. Lehet, hogy beengednek, csak előtte a többi vevőt meg kell várnod, hogy kimenjenek, vagy ilyesmi. Vagy a kisegítőnek odaadod a kp-t és odabent intézik a visszajárót/blokkot/számlát, amit aztán kihoz. Fene tudja. Meg kell kérdezni, ők meg majd kitalálják.
2022. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Szól az egyik dolgozónak, hogy maszkot akar venni, aztán fizet.
2022. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ. Ha beszari a kutas akkor nem engedi be maszk nélkül, ha nem akkor körül néz hogy sehol-e egy rendőr és ha nincs gyorsan fizet.
2022. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Aznap reggel tankoltam amikor bevezették a kötelező maszkot. Teletankoltam, megyek be, majd az ajtoban mondták, sőt kiabáltak hogy nem mehetek be. Mondtam akkor hozd ki a terminált. Beengedtek...
2022. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Multkor total elfelejtettem a maszkot felvenni. Megtankoltam bementem szet neztem vettem uditot is majd fizettem a kasszanal. Amikor beultem a kocsiba akor esett le hogy baszki a maszk... senki nem szolt volna XD kutasfuggo.
2022. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is benzinkút függő. Itt a benzinkúton senki nem szól érte, ha anélkül mész be, pedig ők is viselik és ki is van írva a bejárat elé nagy betűkkel.



Gondolom kijönnek olyankor a pénzért, illetve a legtöbb kúton a töltőtartályok mellett van automata terminál ahol tudsz azonnal kártyával fizetni anélkül, hogy bemennél.

2022. jan. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Ma egy ismerős ment be az épületbe fizetni, mikor én jöttem ki. Megismertem, majd egy pillanat múlva kapcsoltam, hogy azért ismertem meg, mert nem volt az arcán maszk. Nem szólt neki senki, igaz, addig még nem ért oda a pulthoz.
2022. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrséget csak akkor érdekli ez, ha kifejezetten ellenőrizni mennek a maszk betartatását. Tehát nincs félnivalója a kutasnak. Ha ellenőrzési hullám van, akkor általában arról már jó előre tudnak.
2022. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Szabály szerint ilyenkor ingyen tankoltál, mert nem engedhet be fizetni. :-)
2022. jan. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!