Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehet két helyen egyszerre...

Lehet két helyen egyszerre KRESZ-tanfolyamon részt vennem?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem pont ugyanabban az időpontban van akkor lehet.
2022. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
E-learning tanfolyam van, böngészővel bejelentkezel, végignézed a tanfolyam anyagát, kitöltöd a teszteket és kész vagy, az autós iskolánál jelez a gép, hogy végeztél a tananyaggal, kérnek kresz vizsgára időpontot. Minden autós iskola ugyanazt az e-Titános programot használja.
2022. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elmagyarázom inkább.. megcsináltam az e-Titánt egy olyan autósiskolában, ami a jelenlegi lakhelyemtől távol van, ugyanis elköltöztem Nyíregyházáról ezalatt Sopronba.. azt mondták, amikor beszéltem a nyíregyi autóssulival, hogy kiadják nekem az igazolást arról, hogy elvégeztem a kurzust annak érdekében, hogy ne kelljen még egyszer belevágnom itt, és csak vizsgàznom kelljen. Mindössze vissza kell mennem egy aláírásért… na hát nem… negyvenezer lenne itt a tanfolyam személyesen helyben, plusz a vizsga ugye. Ez eddig szép és jó, csak nekem az marha sok pénzbe kerülne a lemenet felnőtt jeggyel+ időben is. Szállodába mehetnék egy éjszakára és nincs jó ismerős. Volt pàrom miatt laktam ott egyedül ès szétmentünk. A lemenet lenne kb negyven úttal és szállással, mint az itteni tanfolyam, amire be is tudnék járni. Drága lenne a kiruccanás. Idő tekintetében is jobb,mert két munkahelyem van, amiről nehezebb elmennem két napra kontra elmenni egy héten három órára beülnöm.

A kérdésem az lenne emiatt, hogy lehetsèges-e az, hogy ott befejeztem az e-titánt és itt mégis elkezdem inkább a beülős órákkal elölről az egészet. Mindenképpen el szeretném kezdeni, mert van még nèhol halvány folt itt-ott..

2022. jan. 19. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem levélben is el lehet intézni a dolgokat, de a legbiztosabb, ha bemész a soproni autósiskolában és megkérdezed, mi a teendő, ők biztos találkoztak ezzel a helyzettel.
2022. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet elintézni sajnos, mert nem adják ki levélben. Ahhoz kellene az aláírás.. mindemellett a soproni iskola korrektebb volt, mert azt mondták, várják az igazolást és szívesen átvesznek vizsgázni. Inkább akkor elkezdem mèg egyszer. Csak mielőtt beíratkozom, megkérdeztem.. hátha valaki okosabb.
2022. jan. 19. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
2022. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Schlögl György faszogányos tanár!
dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!