Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan béküljek meg a nagy...

Hogyan béküljek meg a nagy forgalommal Pesten?

Figyelt kérdés
A sok rengeteg utca zsúfoltság, hogy rakjak rendet az agyban, hogy egyszerűbn megszokni, közlekedni Pesten?

2022. márc. 21. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint autóval vagy hogy érted?
2022. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen autóval.


Látom, hogy sok kis (kocka tönbök)

Azok között megy út sok egyirányú, ti, hogy szoktátok meg?


Hogy kell ott ügyesen közlelekedni?

2022. márc. 21. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Egyszerűen nem érdekelnek a többiek olyan szinten,hogy bármiféle ideig dolgot kiváltson belőlem.
2022. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Itt nőttem fel.

2. Nem megyek be a belvárosba autóval, ha csak nem muszáj.

3. Ha már muszáj, akkor megnézem előre hogy hol fogok parkolni. Inkább fizetek többet, csak legyen hely, ne kelljen percekig keringeni.

2022. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha már ismerni fogod a helyeket, ahol rendszeresen közlekedsz, akkor könnyebb lesz. Az ismerős helyeken én sem idegeskedem. Előre beleszámolom a forgalmat, tudom, hol melyik sávba érdemes sorolni, hol lesz várhatóan parkolóhely stb. Amúgy a COVID előtt én is rendszeresen használtam a tömegközlekedést, bár én ingázom, szóval félig tömegközlekedtem és félig autóztam. A COVID óta csak autózom.
2022. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csökkentsd a stresszforrásokat.


1. A navigációt bízd GPS-re.

2. Indulj el időben, ráhagyással, így nem leszel nyomás alatt.

3. Ha nehezen osztod meg a figyelmedet , akkor bizony nem ciki megkérni az utasaidat, hogy ne beszéljenek hozzád vagy épp lehalkítani a rádiót. De lehet épp ez nyugtat meg, ez egyéni : a lényege hogy a felesleges figyelemelterelést kerüld .

2022. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Azért elgondolkodtató, hogy olyanok közlekednek autóval akik egy épkézláb gondolatot nem képesek magyarul leírni... :D
2022. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Költözz vidékre, nyugodtabb ott az élet. Sokminden megszokható, alkalmazkodni lehet, de át kell gondolni hogy megéri -e.
2022. márc. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!