Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kamionosok! Miért vezet...

Kamionosok! Miért vezet néhány kamionostársatok közveszélyesen és érthetetlenül?

Figyelt kérdés
Konkrétan közveszélyesen. Csak két példa. Úgy vált sávot, hogy ránkhúzza kamiont, mert mi majd úgyis fékezünk... Másik "kedvencem" mikor kb. 1 km/h-ás többletsebességgel előzi egyik kamionos a másikat totál blokkolva ezzel hosszú időre a kétsávos utakat. Miért?

2022. márc. 23. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Aki ilyeneket csinál úgysem fog gyakorizni, pláne nem vallja be, a kamionos társaknak pedig gőzük sincs miért csinálják ezt. Ha tippelnem kéne figyelmetlenség, pl. nyomkodják a telefont.
2022. márc. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy a több tonnás monstrumban egyesek úgy érzik, hogy sérthetetlenek és majd úgyis az autós fékez, de összességében nem emelném ki a kamionosokat. Ugyanígy vannak ön- és közveszélyes hétköznapi sofőrök, buszvezetők, biciklisek, de még a futók is tudnak őrültek lenni az utakon. Ez nem azon múlik, hogy milyen kategóriára van jogosítványa.
2022. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Igazából ahhoz képest, mennyi sok kamion van, és mennyire sokat mennek a személyautókhoz képest, én alig látok mostanában bármi kirívó esetet kamionosoktól. Nagyon sokat javult a morál náluk az utóbbi 10-15 évben. Az 1 km/h dolog amiről beszélsz, nem veszélyes, és érthető is. Ja és nem 1 km/h különbség az.
2022. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Meg aztán a kamionosokra is azok haragszanak akik alig tudnak ki menni a tescóig rugalmasan.

AKik itt tesznek fel kérdést például hogy mikor kell felváltani a benzines autót , de megakarja a kamionos munkáját szabni.

2022. márc. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%

Bár már leszálltam a kamionról, de én vállalom:


Én nagyon jól akartam keresni, és nagyon jól is kerestem, de ehhez az is kellet, hogy aki ebben akadályozott azt egy az egyben eltiporjam.

2022. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!