Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ért már nagyobb autóbaleset?...

Ért már nagyobb autóbaleset? Milyen volt közvetlenül utána?

Figyelt kérdés

A közvetlenül utána alatt értem azt, hogy amikor megállt a roncs, és próbáltad felfogni, hogy mi történt.

Illetve az is érdekelne, hogy az utána következő napok milyenek voltak, mire gondoltál, mit csináltál? Mennyire zökkentett ki a hétköznapokból.



2022. ápr. 3. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Ifával vágtam seggbe egy kivilágítatlan, magára hagyott személykocsit az erős szürkületben.

Először a "húbammeg micsináltam" volt bennem, aztán csillapíthatatlanul felröhögtem, mikor megláttam a tulajt a kettővel előrébb lévő közvilágítási lámpa fénykörében az üres benzineskannán ugrálni.

A következő napokban szenvedtem, mert míg az autót (mármint az Ifát) lakatolták, addig egy sokkal lelakottabb, többet fogyasztó, lustább egyedet kellett vezessek.

2022. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Egyszer még 15 evesen apukám mellett ültem ejszaka, aki a pályán elutott egy hajléktalant aki részeg volt, szabálytalan apam meg 130al ment, nem tudott megallni, a mögöttünk jövő belénk jött az az mögött jövő meg tudott kerülni. A hajléktalan tulelete, meg mi is. Betort a szelvedo ami telibe engem talált el bár apukám próbált menteni engem. Komolyabb serulesem nem lett, karcolasok de akkor elég súlyosnak tűnt ahogy folyt a vér az arcombol, de szerencsére nem lett maradandó nyoma egyiknek sem.


Egyszer a palyan egy szembejovo miatt elrantottam a kormányt és egy árokban alltam meg, úgy hogy az autó első 2 kereke az égben volt. Én kiszalltam eppsegben, automentot kellett hívnom mert nem mertem semerre menni, és barátomat is hívtam de o se merte elmozditani. Az autónak se lett semmi baja.


Barátom ütött el egy szarvast ejszaka, nem ment gyorsan mert tél volt és esett a havas eső de így is olyan gyorsan jött, hogy nem lett volna ideje megallni előtte, elrantotta a kormányt, a bokorban landoltunk. Szintén törött szelvedo, az nem talált el annyira mint apam mellett.


Egyszer egy motorost ütöttem el, aki részeg volt, es szabálytalan, kanyarban előzött, későn fekeztem. Szintén törött szelvedo (engem ezek vonzanak szerintem) a motorosnak eltort a lába, akkor hoztam haza az uj automat, vagyis előtte 2 nappal, igazán szerencsés volt.


Ezen kívül volt hogy autót húztam meg és olyan is hogy majdnem bele mentem az elozobe, olyan hogy tükör nélkül eloztem es majdnem belém jöttek, hogy majdnem visszafordultam a pályán mert rossz helyen kanyarodtam le.


Szerencsére sose lett totalkar autó és roncs se, apame akkor eléggé megserult de az céges volt. Én azt latom, hogy mikor kisebb voltam, 15 evesen és jogsim se volt nem igazán hatott meg, persze nagyon rossz volt. 20 voltam mikor árokba landoltam majdnem és az égbe voltak az autó kerekei, azt már kicsit nehezebben, el se hittem hogy tuleltem kb, és hogy az autónak semmi baja nem lett, szépen kiszedtek onnan.


Az elutott állatot is nagyon sajnaltam, tényleg. Senkinek nem kívánom ezt a sorsot.

Az elutott motoros ütött meg a legjobban, napokig nem mentem dolgozni mikor rajottem hogy muszáj újra autóba ülnöm, kaptam addig egy kölcsön kocsit, de abba a kanyarba a mai napig felek este lehajtani.

2022. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!