Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit gondoltok a szombaton...

Mit gondoltok a szombaton történt balesetről az M3-ason?

Figyelt kérdés

Egy videó járta be az egész internetet+tvbe is volt, ahol egy műszakilag hibás jármű közlekedett a belső sávban kb 10km/órával a végére pedig már csak 5el kb, veszvillogo nélkül. Sokan ki tudtak kerülni öt, de valaki későn figyelt, és telibe belement. 5en sérültek meg, és mentohelikopter is érkezett. Kb 30an hajtottak el segítség nyujtasa nélkül mire valakik megalltak. Mindenki annak esett neki aki belement hogy biztos telefonozott és nem figyelt. A mi autónk nem enged előzni index nélkül és a tempomatot is be szoktam kapcsolni pályán, lehet nala is ez volt.

Szerintem nem o volt a hibás, az egyetlen aki hibás volt aki a belső sávban közlekedett veszvillogo nélkül, és akik elhajtottak segítség adasa nélkül.

Ti mit gondoltok?



2022. ápr. 6. 08:52
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 6. 08:52
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

TévébeN. Azt lehet tudni, hogy milyen jellegű műszaki hibája volt? Lehet elment az elektronika stb.?

Nem pályán, de jártam úgy, hogy az utólag beépített indításgátló teljesen váratlanul letiltott. De teljesen. Nem tudtam villogtatni, mert semmi áram nem volt. És a kormányszervó sem működött az álló motor miatt. Félrehúzódásra sem volt hely. Nem jöttek belém, de dudakoncert, anyázás volt, meg hogy miért nem megy az index?

Aki belerombolt, az biztosan nem figyelt eléggé, ha a többieknek sikerült ütközés nélkül megoldani a helyzetet.

Elismerem, a pálya közepén nem kell számítani szinte álló autóra.

Ítélkezni elég nehéz kívülről, hírek alapján. Videó nem tudom van-e a balesetről, de az sem biztos, hogy mindent elárulna. Pl. a műszaki hiba mibenlétét biztosan nem.

2022. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen, bocsi valóban.

Nem jártam utána ennyire, csak a videó van amit néztem, de tisztán látni hogy még ment az autó nem volt akkora forgalom se, simán kimehetett volna. Azért egy gyorsforgalmi úton az emberek igen csak tobbel mennek mint 100, ott meg hosszabb a fekut eleve. Lehet friss jogsis volt és annyira bepanikolt hogy eszébe se jutott elrantani a kormányt, de ezt sose tudjuk meg mi miatt, nekem is 1 eve van csak jogsim nem szoktam panikolni, volt már balesetem, de lehet én se tudtam volna elrantani időben.

De várom másoknak a válaszát, örülök hogy neked akkor nem lett bajod!

2022. ápr. 6. 09:22
 4/20 A kérdező kommentje:
2-es: videót belinkeltem az első valaszomban
2022. ápr. 6. 09:25
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés így kezdődik: Mit gondoltok…

Leírtam. Mi a baj vele?

2022. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy baj van? Én aztán nem😂
2022. ápr. 6. 10:54
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

2, " s a kormányszervó sem működött az álló motor miatt. "

De a kormány attól még működik , csak nehezebben. !!

2022. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Az biztos, hogy a hátulról belahajtó autós hibás volt, ez nem lehet kérdés. Arról lehet vitatkozni, hogy a teherautós IS (!!!) hibás-e a nem szakszerű/szabálytalan(?) megállás miatt.
2022. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként nem a belső sávban volt a teherautó, hanem a középsőben...
2022. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, nem a leallosavban volt vagy nem a kulsoben hanem pont közepén
2022. ápr. 6. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!