Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hasznosnak tartjátok a sebessé...

Hasznosnak tartjátok a sebességkorlátozó-rendszert az új autókban?

Figyelt kérdés

Nyártól minden új autóba kötelező beépíteni. Kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok róla.


Én konkrétan rühellem, hülyeségnek tartom az egészet, mert nem ettől fog megjavulni a közbiztonság. A hazai autók átlagéletkora 20 év környékén van, tehát még legalább ennyit kell várni, hogy mindenkinek olyan autója legyen, amibe már be van építve ez a rendszer, de inkább többet, ha figyelembe vesszük azt is, hogy várhatóan deal breaker lesz ez a használtautó piacon is. Szóval legnagyobb jóindulattal is 40-50 évet jóslok annak, hogy ez globálisan a mindennapi élethez hozzátartozzon.



2022. máj. 24. 16:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Remélem azért ki lehet majd kapcsolni. Közbiztonság lehet hogy jobb lesz tőle(gyalogosoké), de szerintem senki sem akar ilyet az autójába. Ki az aki a veszélyes akar lenni a többi autó között, akik 10-20-al többel mennek nála, ezért folyamatosan előzgetik? Én kösz nem.
2022. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
42%
Kezdjük ott hogy nem is mindenki akarna ilyen autót.
2022. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem lehet kikapcsolni, pont ez a lényege. 🙃
2022. máj. 24. 16:29
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen ez is deaktiválható lesz egy gombbal, a start-stop rendszerhez hasonlóan.
2022. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
2022. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem lesz kikapcsolható, értsd meg. :D Most még az, mert átmeneti állapot van, de nyártól már alapból be lesz kapcsolva minden egyes indítás alkalmával. Akkor kapcsol ki ideiglenesen, ha padlógázt adnak az autónak.
2022. máj. 24. 16:41
 7/31 qkker1 ***** válasza:
84%

"Nem lehet kikapcsolni, pont ez a lényege."


Kikapcsolható lesz a korlátozó, de akkor is fog figyelmeztetni, akárcsak a GPS.

2022. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Olyan értelemben csak, hogy minden egyes indítás után be kell menni a menübe és kikapcsolni, mert visszaáll.....
2022. máj. 24. 17:08
 9/31 qkker1 ***** válasza:
88%
Tehát mégis kikapcsolható.
2022. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Aki tényleg szeret vezetni az nem fog venni semmilyen agyon szenzorozott bánat gyász autót. Komolyan mondom lassan már a fingani se lehet a kocsiba... 😒
2022. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!