Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szoktatok gyorsítani ha...

Szoktatok gyorsítani ha valaki sávot váltana?

Figyelt kérdés

Én akkor szoktam, amikor valami bun*i Külső- belsőbe cikázik. Aztán be akar vágni elém.

Múltkor majdnem meghúzta az autómat


2022. máj. 27. 06:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha összetöri az autómat, legalább a biztosító fizet egy keveset
2022. máj. 27. 06:18
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Hát te sem vagy jobb akkor mint ő. Csak nem valami 1 milliós rohadvánnyal keménykedsz?


Egyébként én sem szoktam beengedni az egyértelműen pofátlankodó, tolakodó autósokat, na meg a balf/szokat sem. De nem is hagyom ott a helyet, hogy csalogassam, hogy rá tudjak utána gyorsítani

2022. máj. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Magyarul ugyan azt mondtad mint én. Na és, neked milyen rohadványod van?

Egyébként egy 3.0 v6 DCI Renault Laguna Coupe, nem hivatalosan 306 lóerővel. Kis rozsda kupac jelenlegi átalakítások mellett az egyedisége miatt 6-7 millió 😔😔🖕

2022. máj. 27. 07:54
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
nagy barom aki ilyenkor kekeckedik. Semmi értelme, hadd menjen..
2022. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem nem, máshogy közelíted meg a dolgokat.

Barom vagyok, de azért, mert velem senki sem baszhat ki. 👌

Több ilyen sofőr kéne, s előbb utóbb kevesebb szabálytalankodó lenne.

2022. máj. 27. 08:29
 6/14 A kérdező kommentje:
És egyébként élvezem ha kibaszok a másikkal 🌚🌝😈
2022. máj. 27. 08:29
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Van még hová fejlődni.
2022. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
#6 egész addig, ameddig te, mint keménykedő kisp.cs bele nem futsz egy igazi kemény gyerekbe. Aki maj kiszed a felhúzott ablakon át, és elmagyarázza például azt, hogy előzést gyorsítéssal megakadályozni tilos. Lehet hogy a magyarázathoz fog tartozni némi gyakorlati oktatás is, fizikoterápiás kezeléssel összekötve (szarrá ver).
2022. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a mentalitásnak semmi èrtelme. Persze, velem is volt olyan, hogy egy-egy láthatóan izgága fäsznak nem hagytam helyet pàrhuzamos közlekedésre alkalmas úton, de nem lettem valahogy boldogabb attól, hogy utána meg mögöttem centizett, nyilván bosszúból. Aztán végül buszsávon , tökön-paszulyon át úgyis otthagy az ilyen paraszt. Akkor meg mit èrünk a nevelgetéssel, bosszantàssal?


(Arról nem is beszélve, hogy olykor direkt állok kereszteződésnél az üresebb, megszűnő sávba, hogy haladjunk, hogy ki legyen használva a csomópont kapacitása. Ilyenkor már jó előre megy az index, hogy besorolnék. Na ha ilyen szituban gyorsítgatsz rám, akkor viszont elküldelek a kůrva anyádba, mert nem pofátlanságból, hanem a gördülékenyebb közlekedés érdekében használom azt a sávot, amit mások félnek használni.)

2022. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Az egyedisége miatt az értéke nem emelkedik, hanem csökken...

Mondjuk kíváncsi lennék mitől nem hivatalos 306, lóerő, padon lett mérve? Mi lett módosítva rajta, ami miatt szerinted a piaci ár 250%-át éri?


#1

2022. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!