Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sávon belül is a lehetőseg...

Sávon belül is a lehetőseg szerint jobb oldalra kell húzódni a kresz szerint. Ehez kepes rendszeresen lógnak a felezőn a kocsik. Nem tudják vajon a kreszt? (nem a csatornafedőkön/üvegszilankokon/egyéb törmeleken kell menni, nem azt mondom)

Figyelt kérdés
Amennyiben a motorosokat es robogósokat a városi dugók részleges megoldasának tekintjük, igazán lehetne annyi a dugóban, jobb esetben legkondicionalt fotelben ücsörgő közlekedőtarsakban, hogy elengedik a 40 fokban minimum bukósisakban haladó ketkerekű forgalmat. Vagy nem?

2022. jún. 6. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Általában a szélén a lexarabb az út, ott vannak a kátyúk.
2022. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
72%
A magyar utak nagyrésze sajnos szélen kátyús.
2022. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Írta a kérdező, higy nem ilyen helyekről van szó.

Magam is tapaszralom, higy mintha valami láthatatlan póráz kötné őket a középvonalhiz. Teljesen kifogástalan felületen is.

2022. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
90%

Valószínüleg a rossz utak miatt szoktak rá és amikor nincs kátyú akkor is bent maradnak, nem figyelnek rá. Meg ha hosszabb távon vezetnek nem mennek ki be csak mert 1 percig jó az út.

Persze amúgy megértem, hogy zavaró a probléma de az oka szerintem ez lehet

2022. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Kezdjük ott, hogy tudtommal a motorok nem megkülönböztető jelzéssel közlekednek, egyedül ÁLLÓ kocsisornál van lehetőségük előresorolni, amennyiben a feltételek adottak.


Nyilván segíteni kell egymást, figyelni kell egymásra, de az sem normális ahogy a motorosok elvárják hogy mindenki eltakarodjon előlük.

2022. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Mivel a vezető általában a jármű bal oldalán ül, az előtte haladó másik jármű előtti forgalmat balra húzódva látja, ezért húzódnak sokan a középvonal felé. Én furgonnal járok, ott nincs ilyen probléma, ellátok a többség fölött, de a visszapillantóban látom, hogy a mögöttem jövők is gyakran kinéznek balra. Mondjuk egyszerűbb lenne kissé lemaradni és akkor a szemből jövő kamion sem vinné le az ilyenek tükrét, de manapság nem menő a megfelelő követési távolság megtartása, csak az olyan hülyék alkalmazzák, mint én.
2022. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Az a kérdés is felmerülhet, hogy a motorosok miért előzik a kocsikat a záróvonalon haladva vagy esetenként a szembe jövő sávba hajtva…
2022. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Szerencsere megjöttek a kresz-professzorok, pacsi 5-ös, 7-es! :)

Gondoltam, hogy lesz aki belecsempészi az osztalyharcot, de most próbaljunk meg a kerdésre valaszolni!

2022. jún. 6. 17:04
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
#8 Szerencsére megjött a nagypofájú kérdező is.
2022. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

"Gondoltam, hogy lesz aki belecsempészi az osztalyharcot"


Most nem azért mondom, de te vagy az aki osztályharcra élezi ki a kérdést a lekezelő "legkondicionalt fotelben ücsörgő közlekedőtarsak" szöveggel.

2022. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!