Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen katonai konvoj megy át...

Milyen katonai konvoj megy át az országon? Mely ország katonái, hová tartanak?

Figyelt kérdés

#katonai konvoj #forgalom korlátozás
2022. jún. 12. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ha rákeresel Google-ön, megkapod a kérdésedre a választ. Én az imént megtettem és a menet kezdő- és végpontját, illetve az útvonalát is megtudtam. Sőt, ezekből az adatokból arra is rájöttem, melyik haderő járműveiről van szó.
2022. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha ilyen okos vagy, akkor mond már meg, milyen haderő?!

Mert nekem mindenhol egy sablon szöveget ad, amiben egyetlen kérdésemre sincs válasz!

2022. jún. 12. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

[link]

[link]

[link]

Nekem ez volt az első három Google-találat. Minden kérdésedre megvan bennük a válasz.

2022. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első kettő az a sablon, amiben SEMMI konkrétumot nem írnak le, a harmadikban viszont igen.

Azt azonban nekem nem dobta ki idáig ez a "csodakereső"...

2022. jún. 12. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk ilyesmiről eleve nem is illik beszélni , pláne nem névtelenül , internetes fórumon.
2022. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miről????????????
2022. jún. 12. 11:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Alakváltó gyíkemberek, akik magyar honvéd alakulatoknak álcázzák magukat. Az űrhajóikat a Föld elhagyására tartogatják. :)


Na jó, csak vicc volt: a magyar honvédséget mozgatják.

2022. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!