Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha be akarok szallni a kocsimb...

Ha be akarok szallni a kocsimba meg kell-e varjam hogy elmenjen az auto mellettem, vagy siman odasetalhatok mert ajtonyitasi tavolsagot meg kell tartaniuk?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 10:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem mert rengeteg "bunko" sofort latok aki nem varja meg, es mar elgondolkodtam hogy lehet en vagyok a bunko es en tudom rosszul a kreszt.
2022. jún. 20. 10:09
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárom, a saját érdekemben. Mondjuk már kiöregedtem a 'faszagyerek' korból, inkább igyekszem megelőzni, kerülni a problémákat.
2022. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Es ki lenne a vetkes ilyen esetben ha valami tortenik?
2022. jún. 20. 10:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg. NAgyon utálom mikor valaki az út szélén áll, és nem bírja azt a pár másodpercet megvárni míg elhaladok mellette. Főleg ha szűkebb az utca vagy a sáv, és nem is feltétlen lehet megtartani az ajtónyitási távolságot.
2022. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen.
2022. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem mindegy hogy ki a hibás,

majd a fejfádra azt vésetik rá hogy a másik volt a hibás.

2022. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a kreszben, hogy csak akkor nyitható ki az ajtó, ha vagyont és személyt nem veszélyeztet. Szóval ha éppen jönnek az úton, nem nyithatná ki, meg kéne várnia, hogy ne jöjjön semmi vagy hogy van-e elég hely az autók között egy beszálláshoz.
2022. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha odafigyelsz a másikra és nem akarod ijesztgetni őket feleslegesen, akkor várd meg, vagy - mint sajnos az emberek többsége - mindenkit leszarva csak baszd ki az ajtót és pattanj be, egyéni beállítottság kérdése :)
2022. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

van szabály arra is, hogy legyen megfelelő oldaltávolság, de arra is, hogy mikor nyithatod az ajtót

ilyenkor jön képbe a józan paraszti ész és az a fő szabály, hogy balesetet minden tőlünk telhető módon meg kell előzni, azaz: megvárod míg elmennek az autók!

2022. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
baszd ki nyugodtan amikor jólesik
2022. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!