Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Éreztetek már szorongást/frusz...

Éreztetek már szorongást/frusztrációt vezetés közben kezdőként? Hogyan küzdöttétek le?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 22:05
 1/4 Fulár ***** válasza:
100%
Igen.Nem akarmilyet.Igazâból sehogy.Csak mindig mentem a dolgomra és nagyon lassan de annâl biztosabban elmult.Ahogy szaporodnak a megtett kilóméterek.Nő a tapasztalat.Olyan dolgokkal talâlkozol amikkel vezetési órâidon sohasem.Teszem azt felhő szakadás.Az első hóban vezetés.Amikor úgy tűz a nap,hogy alig lâtsz.Lehetne sorolni a végtelenségig.Nincs azzal semmi baj ha kezdőként és rutin hiânyâban ilyen érzésekkel indulsz útnak.Csak alkalmazd a tanultakat.Légy résen.Ne gondold túl.
2022. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Az első autópályás vezetés, amikor nem ült mellettem senki, egy rémálom volt. 300 km-t kellett autóznom. Ott és akkor csak próbáltam túlélni. :-)

Ne aggódj, el fog múlni a szorongás. Mindenki így kezdi.

2022. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 István1973zsir ***** válasza:
100%
és a lényeg, ahogy egyre több lesz a gyakorlatod, egyre magabiztosabb leszel, és egyre kevésbé fogsz izgulni.
2022. jún. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éreztem, 2005 óta van jogsim, kétszer(!) vezettem eddig. Utoljára 9éve kb.
2022. szept. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!