Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nem megy le az előttem...

Ha nem megy le az előttem sétáló a bicikliútról már többször futottam bele hiába csengetek , megáll..szembe is jöttek. Simán elüthettem volna. Ti mit tennétek?? Mellette három méterre a járda. Egy 120 kg-os fiatal férfi. Mivel győzzem meg?

Figyelt kérdés

#pofátlanság #bicikliút #annyitkapnékérte #mintegynormális #emberért
2022. jún. 23. 14:03
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Vagy inkább le :((( tarthatatlan, naponta.. én nem tudodk rámenni a járdára mert hepehupás az út. Nem siket, nincs fülhallgató rajta. Hátra se néz ha csengetsz kb. a város császára. Legszívesebben hozzá vágnám a kulacsomat ha nem sajnálnám a cuccot..
2022. jún. 23. 14:04
 2/41 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehet, hogy szefós???
2022. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Nem szefós de meg fogom semmisíteni ha nem adtok valami jó tanácsot :(

Konkrétan majdnem fejre álltam ma. :((

2022. jún. 23. 14:17
 4/41 anonim ***** válasza:
90%

Függetlenül attól, hogy szabálytalan-e vagy sem, tényleg ekkora traumát okoz kikerülni? Illetve elvárni a szembejövőket, és utána kikerülni?


"én nem tudodk rámenni a járdára mert hepehupás az út."


Ha meg szar a járda, ne lepődj meg, hogy mások is a normális utat használják! Nyugodtan jelentsd az önkormányzat felé, hogy tegyék rendbe!

2022. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Nem a járda xar :))) az odáig vezető út! gondolj már bele bringával megpakolva , kitöröd a nyakad ..

Igen, traumát okoz mert jönnek szembe és mögöttem mivel reggel általában mindenki munkába siet, ezt a gyökeret kivéve..

2022. jún. 23. 14:21
 6/41 A kérdező kommentje:
Szemből ketten sem férnek el szinte, ha hátulról jön valaki nem biztos hogy megáll, ...márpedig jönnek , sokan. Árnyékos a bringaút , valszeg neki trauma a napsütötte járda na de reggel fél hétkor??:))
2022. jún. 23. 14:22
 7/41 A kérdező kommentje:
Komolyan. Én álljak meg megpakolva 25 km/h-s tempónál, stb.., mert egy gyökér vastagon xarik mindenkire, kitáblázott bringaút ...
2022. jún. 23. 14:23
 8/41 anonim ***** válasza:
55%

Ez esetben indulj időben, akkor nem kell rohanni. És ilyen esetekben meg tudsz állni.


"Árnyékos a bringaút , valszeg neki trauma a napsütötte járda na de reggel fél hétkor??:))"


Hajnalban is tud ám tűzni a nap, kisfiam.

2022. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
85%

Chill, bro!


Én is kb 28-30-al nyomom, és agyfaszt kapok az egymás mellett lassan tekerőktől, az egymás mellett babakocsit tolóktól (és szépen kétoldalra húzodnak, még mosolyognak is, hogy milyen szépen utat adnak, csak épp a kormány ér hozzá majdnem a babakocsihoz, ahogy óvatosan átmegyek köztük, remélve, hogy egyik gyerek sem akkor nyúl ki a másik felé a kocsiból), az autósoktól, akik a kerékpárútra lógva parkolnak...


De ha annyira kemény vagyok, hogy mindenkit állva hagyok, akkor nem fog gondot okozni, hogy biztonságosan kikerülve újra felgyorsuljak.


Vagy neked ez túl nagy megerőltetés?

2022. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Bocs fijjjug de lány vagyok!!!

:)

2022. jún. 23. 14:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!