Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nem megy le az előttem...

Ha nem megy le az előttem sétáló a bicikliútról már többször futottam bele hiába csengetek , megáll..szembe is jöttek. Simán elüthettem volna. Ti mit tennétek?? Mellette három méterre a járda. Egy 120 kg-os fiatal férfi. Mivel győzzem meg?

Figyelt kérdés

#pofátlanság #bicikliút #annyitkapnékérte #mintegynormális #emberért
2022. jún. 23. 14:03
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Pocakkal és cuccokkal megpakolva nem könnyű ám a mozgás már..

:)

Használható tippeket várok, különben ma megsemmisítem.

2022. jún. 23. 14:35
 12/41 anonim ***** válasza:
54%

Semmivel nem lehet meggyőzni az ilyen buta parasztokat. Mifelénk is ez van, a sok gyökér a kerékpárúton sétálgat, mellette meg ott a járda.

Én azt szoktam csinálni, hogy ha szembe jön a gyalogos, akkor leszorítom, nem térek ki előle. Tegnap is ugatott egy a teoefonját nyomkodó őstulok, mert bele kellett lépnie a fűbe a fenszi cipőjével.

Aki meg nekem háttal van, arra "rátüsszentek". Technikailag nem tüsszentés, csak egy rövud, de nagyon hangos ordítás. Jókat röhögök rajta amikor látom, hogy befigyelt a kaka a bugyiba.


"Függetlenül attól, hogy szabálytalan-e vagy sem"

Nem függetlenül!! NEM!! Én sem megyek rá a járdára még akkor sem ha az jobb minőségű. Az úttesre sem megyek rá ha tilttás van. Mert a zsaru azonnal kiszed a forgalomból és kapom a csekket. Bezzeg a gyalogost nem bünteti meg.

"tényleg ekkora traumát okoz kikerülni? Illetve elvárni a szembejövőket, és utána kikerülni?"

Igen! Tudod azért megy kerékpárral az ember, hogy tudjon haladni. Ha 20-ról állandóan 3-5-re kell lassítani az rengeteg felesleges eneriapazarlás és sok-sok idő minuszban. A kérdésedből látszik, hogy kerékpárt csak kirakatban láttál eddig, úgyhogy ne is okoskodj bele többet ilyen témába ha kérhetem!


"jelentsd az önkormányzat felé, hogy tegyék rendbe!"

Te idióta, még fűnyírásra sincs pénz sok helyen! Ne csak az m1-et nézd egész nap! Tipikus fidesszavazó!

2022. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

8# és akkor én menjek a járdára..biciklivel. elég az ötven fokos betonon délután köcce.:)) Dehát ha nem konstruktív akkor mégis MIT tegyek , balesetveszélyes más bringásnak is. Már kétszer megálltam vele beszélgetni de csak odáig jutottunk hogy "hááá én vagyok a hülye?? " :)) Mondtam nem, te egy f...vagy.

:(

2022. jún. 23. 14:38
 14/41 A kérdező kommentje:
12# te meg anyádba menj. Metróval.
2022. jún. 23. 14:39
 15/41 anonim válasza:
81%

"mégis MIT tegyek"


Kerüld ki, ahogy azt már írtuk néhányszor...

2022. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Hogy kerüljem ki ha szemből is jönnek? Ahogy azt párszor leírtam . Ja, tolatva. Köcce édes.
2022. jún. 23. 14:43
 17/41 A kérdező kommentje:

Kár hogy mégsem a Sport rovatba írtam ott talán nem kötnek bele. A biciklivel ám rohadt nagyot lehet esni volt már három hét gipsz, kitörheted a nyakad, egy ilyen idióta gyökér miatt.Nyilván ha ki tudnám kerülni , megtenném. Konstruktív ötleteket várok nem építő jellegű kritikákat..

Hálásan köszönök minden használható tanácsot. A ráordítás nem rossz.:))

2022. jún. 23. 14:47
 18/41 anonim ***** válasza:
5%
El nem ütheted, mert te jársz rosszul az egészből. Ha beszélni nem lehet az ilyennel és nem hallgat, akkor marad a beszaratós módszer. Nem csengetgetni kell húsz méterről, mert úgysem ér semmit, hanem mikor beérsz mellé akkor rácsengetsz, hadd szarja össze magát. Lecseréled a kis puca gyári csengőt valami 90-100 decibelesre (pl. Crane, Spurcycle, Knog márkák), és akkor majd ugrálnak előled.
2022. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%
A csengő mellé még vegyél egy játékdudát, és nyomd a fülébe...
2022. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
79%

"Hogy kerüljem ki ha szemből is jönnek?"


Lelassítasz és megvárod míg ki tudod kerülni. Mit keresel közúton, ha ennyi nem megy?

2022. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!