Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Majdnem balesetet okoztam,...

Majdnem balesetet okoztam, lehet valami ügy belőle?

Figyelt kérdés
A szituáció a következő volt: 2 sávos körforgalom “terelőrügyekkel” (így hívom azokat a kis gömbölyű betonpúpokat) észrevettem hogy rossz sávban vagyok, ezért tükörbenéztem, és irányjeleztem hogy balra kívánok tartani, ekkor nem láttam senkit a tükörben, majd egyszer csak egy hatalmas dudálással megjelent mellettem egy másik autó orra. Visszahúztam a kormányt, a bal kerék ráfutott a terelőre, ami megrántotta a kocsit és bevitt a másik autó sávjába. Elakadásjelzővel bocsánatot kértem, mert feltételezem hogy én szúrtam el. Mivel nem láttam őt, nem tudom ott volt e, vagy akkor ért oda mikor már irányjelezve kanyarodtam. Ezután utólért és láttam hogy a telefon a kezében, és lefotóz. Lehet ebből bármi gondom? Nyilván én néztem be a dolgot, de nem szándékosan akartam vele kibabrálni.

2022. jún. 24. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem történt semmi, akkor nem lehet bajod belőle.
2022. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Baleset nem történt.
2022. jún. 24. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Akkor meg ennyi. Lesz még jópár ilyened, szokj hozzá :)
2022. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem baleset következménye, majdnem büntetés. Ne ess kétségbe, tanultál belőle, legközelebb még jobban oda figyelsz.
2022. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!