Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ott mernétek hagyni éjszakára...

Ott mernétek hagyni éjszakára az autót az Auchan parkolójában?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Hivatalosan tilos, én nem hagynám.
2022. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
nem, elszállíttatják
2022. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én már aludtam is a fóti auchan parkolójában. Kamionosok is rendszeresen éjszakáznak ott.
2022. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Az Ózdi Auchanban még vásárlás idejére sem merném ott hagyni, nincs is Ózdi Auchan :D
2022. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Én panelban lakom, 6 óra után nincsen szabad parkolóhely, hétvégén meg egész nap semmi. Én simán leteszem a közeli bevásárlóközpont parkolójában és haza sétálok (2 perc).


Állnak ott más autók is, valaki ott árulja az autóját hónapok óta, egy autó meg ott állhat már szerintem évek óta az állapotából ítélve.


Kint van, hogy elszállíttatják, de még senkinek nem vitték el.


Igaz 100+ autós parkoló, szerintem az életben nem volt még tele, így nem is problémáznak ezen.

2022. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik Auchan parkolójában?
2022. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az óbudai Auchan egyébként. #4 köszi, feldobtad a napomat.
2022. aug. 22. 23:57
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Én a coopnál szoktam hagyni, soha nem volt még gond semmilyen téren sem. Senkinek eszébe sem jutott elszállítatni, szerintem nem is érdekel gyakorlatilag senkit. Annyi szabad hely van, hogy nem ezzel fognak foglalkozni, meg őszintén ki nézi? Senki.
2022. aug. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!