Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Buszos jogosítvány esetén a...

Buszos jogosítvány esetén a PÁV II. vizsgát az autósiskolás képzés előtt is le lehet tenni, vagy a PÁV-nak feltétele a meglevő D-s jogosítvány?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert ha esetleg megbukom a PÁV-on, akkor fölöslegesen fizettem ki egy csomó pénzt a jogosítványra.

2022. szept. 21. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Bármikor megcsinálhatod a Pávot.

Viszont 2-es csoportú orvosi alkalmassági kell hozzá.

2022. szept. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
2-es alkalmassági is ugyanolyan mint az 1-es, csak 5 évre adják,de a vizsgálat ugyanúgy röhelyes. Vérnyomás, olvass a tábláról, meg van-e valami panaszod kérdés, aztán lehet fizetni.
2022. szept. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
#2 Mikor én csináltam a 2-es alkalmasságit, a covid miatt be sem lehetett menni az épületbe. Szóval csak elmondtam mit szeretnék, mondta hogy mennyi lesz, fizettem oszt kész.🤷‍♂️
2022. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!