Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Rászóltatok volna a fiatal...

Rászóltatok volna a fiatal lányra?

Figyelt kérdés

[link]


Ti is rászóltatok volna?

Ha egy 200 kilós kopasz férfi vezeti az autót akkor is megállítottátok volna?


2022. szept. 30. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Igen.


A 200 kilós férfi olyan dagi, hogy mire kiszállna, addigra eltűzök a helyszínről. :D

2022. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Meg nem állítok én senkit, de hogy igen, szóltam volna, hogy kárt okozott, az biztos. Kevésbé bizalomgerjesztő figurának is szólnék egy ilyenért, mondjuk el tudok olyat képzelni, hogy utána el kell takarodjak hamar , ám idővel visszamennék hátrahagyni a rendszámát.
2022. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MGéza ***** válasza:
65%
Már maga a bénázás hogy benézte az egy forgalmi sávot kettőnek, megér egy megállítást. Hová sietett? Én csak azért állítottam volna meg, mert nem biztos hogy észlelte mi van, habár elég jellegzetes hangot ad ilyenkor az autó, nem nagyon lehet benézni. Ott a menetkamera, felvétel ment volna oda ahová kell, ha magától nem áll meg.
2022. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Amikor meg lett szólítva és az arcához kapott, kérlek mondjátok hogy csak a haját igazította és nem fülhallgatót vett ki...
2022. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Én nem szóltam volna se fiatal lánynak, se 200 kilós baromnak, szimplán hagytam volna a szélvédőn egy cetlit a rendszámmal és a saját telefonszámommal, hogy keressen fel, tanú vagyok, van kamerafelvétel.
2022. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy mit követett el, mert én nem látok semmit.
2022. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
#6 Gondolom meghúzta a piros Suzukit, bár speciel én sem látom, de ha a néni is fotózza a rendszámot, akkor lehet, igaz. Youtube-link alatti kommentek sem kutyák, ott sem látja a többség, van, aki azzal érvel, hogy a Smart bal tükre be van hajtva, de hát az nyilvánvaló, hogy már a fehér autó mellett hajtotta be.
2022. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Víctor Orbanescu ***** válasza:
100%
Hát gyerekek, én be nem hajtottam volna arra a szűk helyre, 2 kocsisor közé...
2022. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy hozzáért? Ja és ez a bringás egy frusztrált fhasz, aki azzal kötekedik csak, akivel tud.
2022. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Én is max egy cetlit hagytam volna ott a rendszámmal meg a telefonszámommal.
2022. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!