Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A parkolóőrök nem érzik...

A parkolóőrök nem érzik magukat szánalmasnak?

Figyelt kérdés

Nem először fordul elő hogy amint leparkolok, még oda se értem a jegykiadó automatához, már settenkedik a kis oldaltáskás figura az autóm felé, és amint visszafordulok és észreveszi hogy megláttam, elsettenkedik más fele.

Nem érzik ezek magukat kib*szott szánalmas és alattomos figuráknak?



2022. nov. 1. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ez is egy forgalomszabályozó eszköz , amit működtetni kell. A munkáját végzi.
2022. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%

de, szánalmasnak érzi magát. a zöme jól tudja, hogy aljamunkát végez, mert kénytelen.


Ha tudnád, hogy miért vállal el valaki parkolóőr állást, akkor nem neveznéd őket szánalmasnak.


Sok a nehézsorsú ember, aki csak ezt tudja végezni.


Te, kedves kérdező a két diplomáddal, két nyelvvizsgával minden bizonnyal nem gondolsz ilyen állásra..?ugye?


Naugye.

2022. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

El is szokták verni őket, nem kicsit.

Vagy minimum belegyalogolnak úgy a lelkivilágába, hogy utána elmegy inkább kubikusnak.

És ráadásul épül erre egy ritka undorító jogi szabályozás, hitvány közjegyzői irodákkal, jogászokkal, ha nem fizetsz, már cuppannak is rá az autódra, házadra, stb. Neked kizárt, hogy igazad legyen.

Gerinctelen féreg banda.

És gyakorlatilag csak Budapesten van ez.

2022. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ja, mennyire szánalmas, hogy a szabálytalan embereket megbüntetik. Bárcsak mindenki azt csinálna ebben a világban, amit csak szeretne, következmények nélkül...
2022. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Azért van a fizető parkoló, hogy ne parkolják ott az emberek az autót napokig, nem lenne még ennyi hely sem. Ehhez kell visszatartó erő is, mert ki kell fizetni a parkolást ha ott állsz, a büntetést meg nem mikulás hozza a tévhittel ellentétben. Nem alja munka, valakinek ezt is kell csinálnia. Aztán aki nem látja át az egészet a szűk látóköre miatt, az itt és való életben is fröcsög neki, hogy milyen szar alak. Pedig ugyanúgy dolgozik mint bármelyik más normális ember, tisztelni kéne. Milyen világban élünk komolyan...
2022. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem lenne ennyi szánalmas alattomos ember, aki nem fizet a parkolásért, akkor nem kéne parkolóőr, de hát cigányországban kell a parkolóőr, szerencsétlenek mellé lassan fegyveres kíséret is kell.
2022. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szánalmas, ez a dolguk. Nem mintha a túloldalon nem lennének "szánalmas" emberek, akik ott hagyják a kocsit járó motorral, vészvillogóval, vagy nyitott csomagtartóval hogy ne legyenek büntetve... :D
2022. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem igen is szánalmas. A parkolo automata nem volt jo elkellett mennem a kovetkezo utcaba a k.rva jegyert. Parkoloor azzal a f.szfejevel raverte egybol a csekket a kocsimra az 5 percet se varta meg. Hivtam a telefomszamot ami kivolt irva a jegyautomatara basztak felvenni. A vegen mar birosagi ugy lett belole hogy 5 ezer forintos parkolasi birsagert en fizessek nekik 300 ezer forintot mert hogy nem fizettem ki. Budapesti birosagon fellebbeztem ellenuk kertem a bizonyitasi eljarast es elmondt hogy nem mukodott az automata es nem fogok 300 ezret kifizetni egy parkolasert. Budapesten jovahagytak az ugyemet es meg en kaptam karteritest 60 ezer Ft-ot + ejtettek a vadakat ellenem. Bar beletelt 2 evbe de akkor is kisz.ophatjak a parkoloorok. Ezen elvezkednek. Nem eleg megveszi az ember az a kocsijat olyan katyuk vannak hogy kiszakad a kereked es ha talalsz 1 k.rva helyet ahol letudsz parkolni azert is fizessel meg. Meg a sulyadot meg a biztositas meg a palyamatricakat minden sz.rt csak azert hogy Meszarosnak dagadjon a zsebe mert nem az utakra forditjak a beszedett penzt. Erdekes Nemeteknel nincs palyamatrica se sulyado meg is tokeletesek az utak. Szanalmas orszag ez meg az is akik az ilyen fergeket vedik nem hiaba tart itt ez a orszag.
2022. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
#8 Azt nem is vitatjuk, hogy a díjak nem jó helyre mennek, de ebben a témában nem a díjszedés a baj. Díjakra igenis szükség van, mert a magyar az túl paraszt ahhoz, díjak nélkül is ember módjára viselkedjen. Ez kb. olyan, mint hogy az autobahn egyes szakaszain nincsen sebességkorlát, mégsincs több baleset a 300-zal hajtó autók mellett, mint nálunk, vagy bárhol máshol. Nálunk pokol lenne. Mert ők fegyelmezettek, mi meg nem. Nálunk a díjak PRÓBÁLJÁK kordában tartani az embereket és még így is sok a paraszt, hát még akkor díjak nélkül mi lenne...
2022. nov. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
A díjak nem kordában tartanak hanem csak jól megszop.atnak. Nem azért de volt már olyan hogy tábla előtt ahol elhagytam a falut felgyorsítottam 70ről 90-re csak (70es tábla volt kifele) és még bemértek 86-al durr 30 ezer forint. Oké "gyorshajtás" bár nemtudom arra a 50m-re ami volt szerintem mi volt olyan életveszélyes. Csak a pénz beszedése volt a lényeg
2022. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!