Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire ciki egy 30 év...

Mennyire ciki egy 30 év feletti férfinak, hogy nem tud tolatva parkolni hátra(merőlegesen és párhuzamosam) 2 autó közé?

Figyelt kérdés
Évek óta vezetek, és mindig orral előre szeretek beparkolni és utólag kikorrigálni, mert az nekem egyszerűbb és biztonságosabb.

2022. dec. 31. 11:40
1 2 3
 11/29 Vortrex ***** válasza:
0%
fiúnak*
2022. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb teremgarázs úgy van méretezve, hogy a rendelkezésre álló helyen a legtöbb parkoló helyet alakítsák ki a szabályok adta lehetőségek mellett. Ezért aztán egy csomó helyen úgy vannak kialakitva a parkoló helyek, hogy normálisan csak tolatva lehet beállni. Olyan kicsi a parkolóhely és két sor között olyan keskeny a távolság hogy orral ráfordulni a parkolóra egy nagyobbacska autóval nem nagyon lehet. Marad a tolatás. (Mivel az autó a hátsó kerekén fordul és az első a kormányzott.) Vagy jön az orra de két helyet foglalok el.

Én pl az árkádban ahol olyan boltok vannak mint a h&m, zara stb még sose vásároltam bevásárlókocsival. Szóval nem zavar ha tolatnom kell. Az auchannál vagy a metronál én is orral állok be, de ezeknek szabadtéri parkolója van és a hely is nagyobb.

2022. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Meglehetősen ciki.
2022. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Mondok ám egy jó kis életvezetési tanácsot: ne akarj mindenkinek minden téren megfelelni. Biztos van egy csomó dolog, amiben ügyes vagy, a parkolas nem ilyen. Engedd el, vagy ha még mindig zavar a dolog, keményen küzdj meg azért, hogy gyakorlatod legyen benne.


Én amúgy notórius tolatva parkoló vagyok, még bevásárláskor is inkább kicsit kínlódok a pakolásnál, mintsem kitolatáskor elgázoljak egy kisgyereket. De ez én vagyok, mástól nem várom ezt.

2022. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Pedig könnyebb beállni tolatva mint előre, szerintem gyakorolni kell egy kicsit és menni fog.

Ha orral állsz be akkor meg kifelé kell tolatni.

2022. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon.
2022. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ciki, nem ciki, menj ki néha egy üresebb parkolóba és gyakorold. Én is ezt csináltam, amikor azt éreztem, hogy kezd ciki lenni. Két alkalom után (kb 20 perces gyakorlások) már nem okozott gondot tolatva parkolni. Pedig addig tiszta stresszben voltam tőle. Szóval hajrá, neked is menni fog!
2022. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%
Nem ciki, én simán megérzem a döccenést amikor 0-ra csökken a mögöttem levő hely és megállítja a kocsit, nem kell ehhez tolatóradar. A fülem is jó, hallom a nyikorgást ha nem elég a hely mellettem ekkor a kormányt kell tekerni. 😛
2022. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
49%
A legtobb ember nem tud. Nekem sem megy elsore es a legtobbszor nincs is ra szuksegem mert parkoloban allok le, nem az ut szelen 2 auto kozott.
2022. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha Pesten laknál, akkor tudnál.

Mivel olyan kevés a parkolóhely, és az is kicsi, hogy csak tolatva lehet beállni.

Ezért mindenki megtanulja.

Minden vidéki ismerősöm mondja, hogy itt tanult meg parkolni, mivel otthon csak orral parkolt.

2023. jan. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!