Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kaphatok büntetést ha átmentem...

Kaphatok büntetést ha átmentem a piroson biztonsági kamera előtt?

Figyelt kérdés
Nemrég lett meg a jogsim, és a mai napon egy számomra még bonyolultabb helyen mentem. Kerestem, hogy lehetne befordulni oda ahova szerettem volna, viszont a lámpát nem vettem észre. Amikor felnéztem, piros volt. Velem volt még 1 ember, aki azt mondta, hogy kb 7-8 méterre előttem váltott át pirosra. Na mindegy, a lényeg,hogy még pont a piroson mentem át. Viszont azt láttam,hogy voltak biztonsági kamerák a lámpáknál. Kaphatok büntetést kamerák alapján?

2023. jan. 17. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem

[link]

2023. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Kaphatsz.
2023. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MGéza ***** válasza:
100%

"Nemrég lett meg a jogsim"

Hát, azért egy baromi nagy fekete pontot rajzolj be magadnak, mert komoly baj is lehetett volna belőle. Gondolom hogy az oktatód a fejedbe "verte" hogy nem pirosnál, hanem már sárgánál meg kell állni ha tudsz.

Legközelebb ha ismeretlen helyre kerülsz figyelj jobban, vagy ha előre tudod hogy oda kell menned, nézd át a helyszínt előtte.

2023. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy az valóban nagyon hasznos tud lenni, hogy ha mielőtt ismeretlen helyre mész megnézed Google utcatérképen, hogy pontosan hol kell majd lefordulnod.


5 eve van jogsim de ezt én is alkalmazom mai napig illetve fogom 10 év múlva is.


Konkrétan ez lenne a lényege (legalábbis szerintem) a Google utcakép nézetnek.


Szidni, lecseszni viszont felesleges szerintem ha esetleg bárki ilyet fontolgatna itt a fejében. Majd legközelebb jobban figyelsz.

2023. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valóban, ezt most tényleg nagyon elhibáztam, de legalább már fixen nem fog előfordulni, mert most sokkal jobban figyelni fogok. Főleg ha még esetleg büntetést is kapni fogok, az még nagyobb lecke lenne:D
2023. jan. 18. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!