Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi idő alatt küldik a...

Mennyi idő alatt küldik a traffipaxos csekket?

Figyelt kérdés
Hány hét vagy hónap alatt kuldik a traffipaxos csekket? Felek hogy bemertek.

2023. jan. 25. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már tegnap is kérdezted, unalmas.

1-2 hét... És annak megy akinek a nevén van az autó.

2023. jan. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Felek hogy bemertek."

Akkor miért nem mentél lassabban?

Velem is megesik, hogy túllépem a megengedett sebességhatárt bár nem vagyok megrögzött gyorshajtó.

Annak viszont semmi értelmét nem látom, hogy azon parázzak, vajon bemértek-e.

2023. jan. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Küldik, amikor küldik, úgyis 30 nap a befizetési határidő, tehát nem kell azon aggódni, hogy fizu előtt vagy után jön-e meg.
2023. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem félni kell hanem betartani a sebességhatárt. Tudod, aki éjjel legény nappal is legyen az.
2023. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mértek már be, 1 hónapon belül megjött a büntetés 30 ezerről.
2023. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy engem is mértek már be 50-es tábla utáni azonnali védánál kb. 70-nel, mert gyors sávváltás miatt rárántottam motoron a gázra, hogy beférjek. Nem jött csekk. Azt a fülest kaptam ismerős ismerősétől, hogy a védák egy része (főleg a szélesebbek) nem feltétlenül működik, a fenntartásra nincs elég pénz. Szóval azon se lepődj meg, ha nem kapsz büntit, de akár kapsz, akár nem, kár aggódni rajta, az olyan, mint a hintaszék: elvagy vele, de sok haszna nincs.
2023. jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Múltkor bemértek, jött a csekk, hogy 180.

Mondom mivaaa!? Mit akarnak ezek a parasztok?

Bementem a kapitányságra há mondom csak rákérdezek jónapot, úgyhogy oda mentem, a titkárságon rácsaptam az asztalra aztán megmondtam, hogy az anyátok picsáját, mire azt mondtàk, hogy hoggadjak le és egyezzünk ki 30ba.


Na mondom az má jobban hangzik.


Ne hagyjátok magatokat.

2023. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utcsó 3 válaszát köszönöm! Az első 4 meg rosszindulatu verebek vagytok! Tipikus emberi mentalitas mit ne mondjak
2023. jan. 29. 02:47
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Köszi, szóval egyszerre köszönöd nekem és vagyok rosszindulató veréb/véreb. :D
2023. jan. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!