Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kezdő kamionos vagyok. Tanácso...

Zolika200101 kérdése:

Kezdő kamionos vagyok. Tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék elfogadni. Ki mit tanácsolna nekem igy kezdőnek az útra? Mindent meghallgatok ami értelmes. Belföldön vagyok, billencses sel dolgozom. Bányákat járom.

Figyelt kérdés
2023. jan. 27. 22:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
A lehető leghamarabb hagyd abba azt tanácsolom, ez egy mocskos undorító iparág, legális rabszolgatartás.
2023. jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%

kávé sok sok kávé


az életed jelentős részét a munkahelyeden fogod tölteni. magánélet nulla


a bányában a billencseseknél meg még (utolsó tudomásom szerint) mindig trükköznek a tachográffal

2023. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Ha már így alakult gyűjts a lehető legtöbb pénzt, ha ez megvan számolj le és iratkozz be valami tanfolyamra
2023. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%

amíg el nem kezded addig éld ki magad


csajozz, bulizz stb stb


utána már úgyis mindegy

2023. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ez nem semmi tanácsok. Nem gondoltam volna hogy mindenki lebeszél xd. De megertelek titeket. Csak ti meg azt ertsetek meg a vezetesen kívül mashoz nem értek. Van 2 szakmám 1 erettsegivel. CNC gepkezelo. De utálom mint a fenét, szar vagyok benne. Kézügyességem nincs ezekhez sajnos.
2023. jan. 28. 09:32
 6/28 anonim ***** válasza:
66%

Pályakezdőként nem hinném, hogy "értesz" a vezetéshez, persze mindenki ezt hiszi magáról, de azért ennél ez sokkal összetettebb.


Amúgy nekem egy idegrendszeri probléma miatt remegnek a kezeim, de sok-sok gyakorlással és kitartással ma már minősített hegesztő vagyok.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a kézügyesség fejleszthető. Ne add fel.

2023. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%

#5


ne haragudj, de a cnc gépkezeléshez mióta kell nagy kézügyesség?


mi a másik szakmád?

2023. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az előttem lévő válaszolónak. Igen igazad van nem értek hozzá még, rosszul fogalmaztam. Csak utalom a szakmám ez a gond. Még könyörögtek is hogy menjek dolgozni oda ahol voltam gyakszin, de mondtam hogy nem mert utalom. Velem nem.járnának jól.
2023. jan. 28. 10:02
 9/28 A kérdező kommentje:
Nekem a másik szakmám: Gépgyártástechnológiai technikus. Erre épült ra a Gépi és CNC forgácsoló szakma.
2023. jan. 28. 10:03
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Millió dolgot lehetne tanácsolni, attól függően konkrétan mivel kapcsolatban van kérdésed. De az egyik legfontosabb, hogy ha ferdén állsz és hátra billentesz, akkor vigyázz, fel ne borulj oldalra. Vannak videók a neten, egy nyergest, vagy háromtengelyest sokkal könnyebb felborítani teljesen felemelt platóval mint gondolná az ember. Jó, elég hosszú vontatókötél mindig legyen nálad
2023. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!