Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire gáz, ha valaki nincs...

Mennyire gáz, ha valaki nincs tisztában azzal, hogy mit jelent a bal és jobboldali közlekedés?

Figyelt kérdés
Én most egy kicsit felcsesztem magam, mert írtam egy csoportba, hogy csak akkor bérelek autót, ha jobboldali közlekedés van. Erre valaki beírta, hogy baloldali a közlekedés az adott országban. Írtam, hogy akkor nem bérelek autót, mert Cipruson ebbe belefutottam és nagyon féltem, nehezen tudtam megszokni, váltani. Pedig vezetek vagy 20 éve. Rendesen rajtam volt a para, mikor a reptéren megkaptam a jobb kormányos autót, ráadásul jobb kezes is vagyok. Szóval nem volt jó élmény, nekem nehezen volt megszokható. Erre aki válaszolt először, hogy baloldali a közlekedés, újból írt, hogy Cipruson ellentétes jobbos. Mondom, ez miről beszél?! Írtam, hogy ne haragudj, de Cipruson is baloldali a közlekedés, jobb kormányos autók vannak és bal oldalon kell haladni. Miről beszélsz ember. Azt mondja, hogy Ő a kormányra gondolt, amikor a baloldali közlekedést írta. Erre valaki beírta nekem, hogy én inkább ne béreljek autót, mert mindenki jobban jár ezzel. Írtam neki, hogy miért is, nem én írtam baromságot. Nem azt írták, hogy a kormány baloldalon van és jobboldali a közlekedés, hanem konkrétan azt, hogy baloldali közlekedés van. Az egész mást jelent. Most komoly, hogy olyan emberek oktatnak engem, akik alapvető fogalmakkal nincsenek tisztában? Én eléggé felcsesztem magam. Sztm engem vizsgán alapból meghúztak volna, ha nem tud ezt. Vagy ez ennyire ördögtől való? Szerintem alap ismeret kellene, hogy legyen.

2023. márc. 23. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Eléggé.


Ne cseszd fel magad. Sokszor van, hogy aki nagy pofával kijavítgat másokat az tudja rosszul.

2023. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Igazából homokozó és kislapát szint mindkét oldalról..... Nem mindegy, hogy tudja valaki vagy sem? Míg a KRESZT-t betartja addig hiheti azt is, hogy hörcsögök hajtják az autót, nem az a lényeg, szóval elég gyerekes ezen vitázni, hogy tudja vagy nem valaki hogy mit jelent.
2023. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Utolsónak igaza van. Kit érdekel? Azt hisz mindenki amit akar bánja a rákos köszvény engem az sem izgat, hogy tudja-e a kresz minden szabályát... Amíg nem veszélyeztet. Mit kell okoskodni állandóan meg ráizgulni hülyeségekre? Mégy magadnak az úton, figyelsz, hogy ne okozz balesetet oszt cső ennyi a vezetés lényege 😌
2023. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazából nem közlekedés témakör. A kérdezőnek az fáj, hogy úgy oktatták ki, hogy még igazuk sem volt.

Meg tudom érteni, mert nekem önmagában ettől a kioktató stílustól is kinyílik a bicska a zsebemben, ha még igazuk sincs, akkor pláne bosszantó.


A legegyszerűbb ha elengeded és nem foglalkozol az ilyen energiavámpírokkal.

2023. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
"Nem mindegy, hogy tudja valaki vagy sem?" Nem mindegy, ha egyszer elkezd másoknak tanácsot adni a hibás tudása alapján.
2023. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Automataváltósat kellett volna bérelned.


Angliában én is így kezdtem vezetni, hogy először automata, hogy egy dologgal kevesebbre kelljen figyelni.


Mit szólnál te az angol NÉGYSÁVOS körforgalomban?

2023. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!