Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Saját véleményed és tapasztala...

Saját véleményed és tapasztalatod szerint a közlekedési morál javult vagy romlik?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 évet ha nézzük.
2023. ápr. 2. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokat romlott.
2023. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyre több a jármű, és azok számával arányosan romlik a morál.

Ennek nem kellene törvényszerűen így történni, de ez a tapasztalatom, az emberek türelmetlenek ingerlékenyek.

2023. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Én kisebb javulást vettem észre pár évvel ezelőtthöz képest.
2023. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Én évi 1-2-szer járok Magyarországon és mindig az az érzésem, hogy rosszabb, mint volt.
2023. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Romlik, és sokan úgy vannak,hogy ha más megteheti, akkor én is. Pl egyre több autóst látni,hogy nem használja az indexet.
2023. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Az #5 kérdezem hogy egy közeledési morál az indexelésben mérendő? Példának okán az olaszok 80%-a nem használja az indexet és mégis kevesebb baleset van nem beszélve arról hogy nem törekszenek arra hogy betartsanak a másiknak.


Itt ha záróvonal van akkor a többség azt csinálja hogy a motorost nem engedi el egy kis lehúzódással hiszen hová akar ez menni? Ott érdekes módon megteszik hogy a motoros a záróvonal átlépése nélkül ezt megtegye.


Mihez és kihez mérjük a közlekedési morált? Török, orosz, román? Mert akkor egyértelműen jobb.


Itt a gondok a nagyképűekkel vannak és a rutintalanokkal amihez jönnek az én megnevelem és betartatom velük sofőrök. Nem a közlekedési morál rossz hanem annak a ténynek a rendszes letagadása hogy alkalmatlanok ülnek volán mögött akik nem ismerik fel a táblát burkolati jelet nem tudnak megoldani egy forgalmi helyzetet de ezek szerint az index a fontos ebben az országban.

2023. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egész kicsit javult, de a forgalom nőtt, így nagyjából változatlan a hülyék száma.
2023. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

olcsóbb a benzin mint a tej, szinte ingyen van.

mindenki kocsival jár mindenhova, rengeteg alkalmatlan sofőr van az utakon, az orvosi felülvizsgálat egy vicc, a rendőri jelenlét vicc, 0 következménye van a veszélyeztetésnek, bármit meg lehet tenni.

2023. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#6 ! 30 éve vezetek, és régen nem volt ilyen, hogy eggyesek felülbírálják a szabályokat, és pont ez az amit írsz, hogy ez már nagyképüség, ez meg sokszor csak a kezdet, utána jönnek a durvább dolgok.
2023. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan romlik
2023. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!