Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az miért van, hogy újabban a...

Az miért van, hogy újabban a városban is HI fóliával készült KRESZ táblákat helyeznek ki?

Figyelt kérdés
A HI (High Intensity) fólia ugye lakott területen kívül, országúton használatos, a városban meg ugye EG (Engineer Grade) fóliát kell alkalmazni tudtommal.

2023. máj. 21. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a tartóssága miatt.

Adott környezetben az elvárttól jobb fényvisszaverődésű fólia alkalmazása megengedett; akár DG-t is használhatnának a városi megvilágítási körülmények közt.

A HI, HIP élettartama 43%-kal-71%-kal hosszabb; ha ettől kisebb arányban drágább, akkor gazdaságos. Akkor duplán jó, mert feltűnőbb is.

2023. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszod, erre voltam kíváncsi.
2023. máj. 21. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen fóliákat honnan lehetne szerezni?

Aliról van egy csomóm, de azok olyan hatszögletes mintásak, én meg teljesen simát keresnék.

2023. máj. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A sima az az alap üveggyöngyös EG. Már egyre ritkább mert 3M EGP-t használnak helyette a táblákhoz, ami mintás és még csíkos is. Forgalomtechnikai cégtől tudsz venni.
2023. máj. 25. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
ok, köszi
2023. máj. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!