Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen sebességmérés előrejelz...

Milyen sebességmérés előrejelző eszközöket használsz?

Figyelt kérdés
konkrétan a direktben megvásárolható eszközökre gondolok nem applikációra Viszont az egyszerűbb dolgok mint mondjuk a Traffi Hunter ooooh nooo gombja Tehát olyan fizikai gomb ami csak meg kell nyomni és akkor bejelöli GPS pozíciót az új traffipaxok kifejlesztésében részt vett a rendőrség nyilván ezeknek a detektálása már szinte lehetetlen ennek megfelelően végeztek kísérleteket illetve vannak fizikai akadályok is például hogyha egy híd tetején előbukkanó autót mérnek be már nem tud reagálni az eszköz jelzésére.
2023. máj. 30. 21:16
A kérdező szavazást indított:
Nem hallottam az ooooh nooo ról
hallottam róla de nem tudom mi az
ilyenre nem adok pénzt
A brutálisabb gyorshajtókat meg kell hogy csípjék
17 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van a műszerfalon egy sebességmérő névre hallgató műszer, ami többé-kevésbé pontosan jelzi, éppen mennyivel megyek. Ezt szoktam használni.
2023. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tényleg hol lehet ilyet venni?
2023. máj. 30. 21:33
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
#2 Gyári tartozék.
2023. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Valljuk be, hacsak nem arról van szó, hogy szül az asszony, akkor alapvetően tartható az a megengedett + 10% amin belül még em fognak megbüntetni és haladni is lehet.
2023. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kilométeróra. Nagyjából minden gépjármű alaptartozéka.
2023. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Waze, de általában nem szoktam gyorsan hajtani, max. előzéskor.
2023. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanaz, mint #6 esetében.

Waze, de nem elsősorban a traffipaxok miatt, viszont ha már benne van, arra is jó, mert ha látom, hogy mérnek, akkor nyilván nem ott kezdek előzésbe.

2023. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Semmilyet. Ha én 180-nal megyek, akkor úgy megyek 180-nal, hogy ha valaki besorol a belsőbe, mire én követési távba érek, már felvettem az ő 110-130 tempóját. Az hajtson gyorsan, aki tud is gyorsan hajtani. Ugyanezen logika mentén nincs szükségem előjelzésre, mert kilométerekről látom a védát, mert nyitva van a szemem...
2023. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
#6 Előzésre van a jogalkotói szándék szerint 100 alatt a +15, felette a +20 tolerancia. Az más kérdés, hogy mindenki de facto sebességhatárnak kezeli.
2023. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kütyük már kimentek pár éve a divatból, már van egy csomo app ami ingyen tudja ugyanazt és nincs egy plusz kütyüd ami zavarjon a szélvédőn vagy kesztyűtartóbal.

Ott a waze, amigo, blitzer.de stb.

2023. máj. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!