Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sisakra vannak különböző...

Sisakra vannak különböző színű belső plexik. Melyik színű milyen látási viszonyokhoz van kitalálva?

Figyelt kérdés
Olyat hallottam hogy a sárga az ködös időre. És a többi pl szürke, kék, zöld, lila....vagy ez csak ízlés kérdése?
2011. jan. 25. 17:03
 1/1 anonim válasza:

szia


ha jobban megnézed,akkor a motorversenyeken mindenki sötét plexivel megy,állítólag kontrasztosabb hatást biztosít.én úgy oldottam meg,hogy többféle látási viszonyok között próbáltam fel sisakokat.ez eltartott pár napig,de számomra kiderült,hogy egyfajta plexi szín sem jó minden viszonyok közé.ezért én sima átlátszót vettem és vettem egy napszemüveget,aminek cserélhetőek a lencséi.így aztán most van egy szemüvegem aminek van fehér,sötét és sárga lencséje.ezt felveszem a bukó alá,ha szükséges.mellesleg a huzattól is védi a szememet,mert valljuk be akármilyen jó egy sisak azért némi huzat kialakul benne...ez csak a sebesség függvénye.

2011. febr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!