Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen balesetet okozó műszaki...

Milyen balesetet okozó műszaki problémák merülhetnek fel, ha rossz lengéscsillapítóval közlekedek?

Figyelt kérdés
Anyagi helyzetem nem engedi meg az azonnali cserét.Olyan állapotú jelenleg a lengéscsillapító,hogy kissé görngyös úton 40-50-nél már pattog a kerék az úton.Ha gyorsabban közlekedek,akkor előfordul,hogy,mint egy motorcsónak,úgy vándorol az úton az autó.Arra vagyok kíváncsi,hogy okozhat-e valamilyen törést,károsodást a futóműben,ha átmenetileg így használom?
2011. febr. 26. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
akkor kiméletesen kell menni főleg kanyarba
2011. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát történtek már csuda dolgok kanyarodás közben.A normál helyzethez képest teljesen kaotikus,kiszámíthatatlan a vselkedése.
2011. febr. 28. 21:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Látod ezért nem szabad vele egy métert sem menni, amíg meg nem javíttatod. Nem csak magadnak okozol bajt vele, gondolj bele, hogy hirtelen valaki elédugrik, és manőverezned kell. Azt mondod, hogy bocs elöbb lelassítok? Mit fogsz mondani a halálragázolt rokonainak ha megkérdezik, hogy miért nem javíttattad meg a kocsit? Rossz műszaki állapotú kocsival ne közlekedj. Ne kockáztass, mert más is meghallhat, nem csak te.
2011. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

felujitani lehet?

[link]


Hatrany: hogy a gombfej, szilentek is elkopnak. Tehat 1 ev mulva mar 60-70 e Ft-nal fogsz jarni.

2011. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már megvettem.Nagyon jutányos áron sikerült beszerezni és 2 év garancia van rá.
2011. márc. 3. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!