Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a p/csáért türelmetlenek,...

Mi a p/csáért türelmetlenek, és agresszívek a BUDAPESTI autósok?

Figyelt kérdés

Nem értem, mi a francnak kell villogtatni, meg dudálgatni, ha én 40 es táblánál 40-45 el megyek, és akkor nem hogy megelőzne, hanem rám dudál, próbálgat lenyomni az útról, jön a mögöttem centikre.

Mi bajuk az ilyeneknek?

Menjenek busszal, ha ennyire nem bírják azt, hogy valaki nem akar repeszteni az utakon, vagy nem mer.

Komolyan, minek ennyire sietni, akkor miért nem indulnak el 10 perccel előbb, ha ilyen sietős dolguk van?


2011. jún. 4. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sajnos sok ilyen van. ma pl majdnem kijött a barom elém a körforgalomba.
2011. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A pestiek, mindig mindenhova sietek. Nem tűnt fel?! Egyszerűen ilyenek. Nem néznek se istent, se embert.
2011. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Menjél vissza a kis nyugis faludba. Megszoksz, vagy megszöksz, te jössz új környezetbe, neked kell alkalmazkodnod.
2011. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ln is Pesti vagyok, mindig is itt éltem.

Csak nem értem ezt a logikát, ha valahova oda kell érnem mondjuk 2 órára, akkor elindulok fél órával előtte, és nem 13:50 kor indulok el, és dudálok le mindenkit, aki nem megy 60-65 tel.

Akkor tűnt fel ez a Budapesti dolog, amikor elmentem Balatonra, meg velencei tóra, meg ilyen helyekre, és senki nem akar letolni az útjából.

2011. jún. 4. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Mi bajuk lenne, KICSI A FAXUK! SZÁNALMASAK!

Női sofőröknél én még SOSEM tapasztaltam ilyet.


28/F

2011. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Számtalan ilyen hülye buzgár van aztán utána meg állnak a pirosba, meg összetörik a szarjukat az első kátyuba.


Feltünési viszketegség, semmi több, otthon meg nagy papucs mind, aztán az utakon élik ki magukat!


Nem baj, a sündőrök imádják az ilyeneket copatni!

2011. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

"Megszoksz, vagy megszöksz, te jössz új környezetbe, neked kell alkalmazkodnod."

Hát, te enyhén szólva is egy s*ggfej vagy. Mást nem tudok mondani arra, aki védi az olyanokat, akik bunkóznak a teljesen szabályosan közlekedő autósokkal. Nekik kéne egy kis kultúrát tanulni, nem a normális embereknek elfogadni a sok idiótát. Bár nem hiszem, hogy ezt meg fogod érteni ilyen hülye felfogással.

2011. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Én láttam már ilyen jaszkarifaszit amikor a rendőr hirtelen levillogta egy ilyen előzéses mutatványa után, aztán ott sírt az út szélén mint a fürdőskrva a következő lámpánál.
2011. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tud közlekedni a sok frusztrált majom csak nyomja ész nélkül. Érdekes, hogy vidéki városokban nem dudál és nem tahó senki.
2011. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

én nem bírom az ilyen faxfejeket.

Nem azért nem megyek gyorsabban, mert nincs gázpedál a kocsimban, hanem mert vigyázok.

28L

2012. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!