Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lakott területen 50 helyett...

Lakott területen 50 helyett 69 km/h sebességgel megfogott a rendőr. Helyszíni bírsággal nem lehetett elintézni. Feljelentett. Azóta azt hallottam, hogy 75-ig nem lehetne feljelenteni. Így van-e?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minket 72-vel fogott meg 50-es táblánál, illetve nem fogott meg csak traffipax volt. Aztán jött a csekk 30 ropiról. Szerintem te is ennyire számíthatsz.
2009. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja ja. ilyesmire számíthatsz.

Egyik hawert 50-es táblánál lekapcsolták mert 60-nal ment, és jött neki is a 10000-es csekk.

2009. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Lakott területen belül 10% plusz a tűréshatár, ez attól több, tehát jogos volt a feljelentés...
2009. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Kíváncsi lennék kitől tanultad a KRESZ-t!

Az 50 az 50 és nem 52 vagy 75!

Nem tudom mennyire vagy tisztában a matematika alapjaival, de a 75 az már 50%-os sebesség túl lépés!

(Régebben az kaphatott jogsit akinek minimum a 8 általánosa megvolt! Ma az a feltétel, hogy írni olvasni tudjon. A funkcionálisan analfabéták is vezethetnek.)

2009. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne a tesztoszterin (tudod mi az?) túltengésben szenvedő (veled egyforma, fiatal) barátaidtól akard a KRESZ-t megtanulni! Előttem már írták, hogy az 50 az 50 és nem több! Annak pedig örülj, hogy 55-60-ig nem(nagyon) büntetnek! Ne a barátaid és a saját felfogásod szerint közlekedj! Tartsd be a szabályokat és akkor nem lesz semmi gondod! Nem (mindig) a rendőr a hülye! A jövőre nézve pedig sok sikert kívánok, de főleg balesetmentes vezetést! Ne haljon meg miattad senki!!! ...és te se egy hozzád hasonló miatt!!!
2009. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!