Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Balesetem volt, nem én voltam...

Balesetem volt, nem én voltam a hibás, de nem írattam le a másik féllel hogy ő a hibás a baleseti bejelentőlapra, és habár ő volt a hibás, most már nem ismeri el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
....Márkaszervízbe vittem a kocsit, ahol már volt szemlén a biztosító. Mondták hogy írassam rá a nővel hogy ő a hibás , hiszen ez egyértelmű, nem adta meg a jobbkezet. Most azonban arra hivatkozik, hogy nem írja alá, mert szerinte én túl gyorsan mentem(ami nem igaz, kb 20-al) és nem elég ívesen vettem be a kanyart, ezért történt a baleset. Szerintem ez hülyeség, a jobbkéz az jobbkéz, de ő nem enged. Most hogy nem írja alá, a márkaszervíz elindította a hivatalos eljárást. Tényleg van olyan hogy a kisebb biztosítok van hogy végül nem is fizetnek? vagy most akkor mikor látok vajon pénzt ebből? lehet hogy végül engem fognak hibásként megjelölni? És ha a nő továbbra se írja alá a biztosítónak sem, nekem van valami teendőm, ( pl. feljelentés)? - egyikőnknek sincs Cascoja Köszönöm a válaszokat előre is.
2011. aug. 16. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bejelented a rendőrségen, megmutatod a kárbejelentőt. Mindkettőtöket meg fognak hallgatni, így ki fog bukni a frankó hidd el.
2011. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
A baleset megtörténtekor,nem érdekes hány óra volt,éjjel 2 vagy délután 3,rendőrt kellett volna ott,akkor,azonnal,helyben hívni.Az helyszíni szemlét tartott volna,és objektíven felvette volna egy jegyzőkönyvbe a látottak alapján a baleset rekonstruált körülményeit.Most,hogy ilyen jegyzőkönyv,dokumentum nincs,mindenki,mindkét fél(te is,meg a nő is) fújjátok a magatok igazát vagy hülyeségét...hát gratula,sok sikert...
2011. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rendörségre menj el!most a nő is hiába mondja hogy te túl gyorsan hajtottál meg stb,de a rendőrség a jobb kéz elmulasztását veszi súlyosbító ténynek.
2011. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisebb koccanás után vagy megegyeztek, és akár a helyszínen, akár pénzlevétel után készpénzzel kifizetitek a kárt. Ekkor a biztosítás díja, és semmi más nem emelkedik, azonban kell a közös cél, és megértés.

Amennyiben nem így van rendőrt kell hívni.

Most annyit tehetsz, hogy bejelented a rendőrségen, és ahogyan janzi mondta, ők majd meghallgatnak, és döntenek helyettetek.

2011. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!