Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elsősegély vizsga így sikerülhet?

Elsősegély vizsga így sikerülhet?

Figyelt kérdés
Holnap megyek vizsgázni elsősegélyből, de az órákon nem tudtam részt venni. 2szer volt, nekem mind a kétszer sulim volt. A könyvet már 2szer elolvastam, így sikerülhet?Parázok, hogy olyat kapok, amit képek alapján nem tudok megcsinálni gyakorlat nélkül.
2011. okt. 19. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
minden sikerülhet, bár szerintem nem biztos mert nagyon szemetek tudnak lenni
2011. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akár sikerülhet is, de azért jó lett volna ott lenni, hogy megtanuld a helyes lélegeztetést babán.
2011. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát valóban jó lett volna ott lenned, mert az elmélet mellett azért a kötözést, a kocsiból való "kimentést", vagy pl. a stabil oldalfekvést is jó, ha oktatótól látja, tanulja az ember. Nálunk olyan vizsgafeladat is volt, hogy rekonstruálni kellett, mi a pontos teendő, ha elsőként érsz egy balesethez, egy sebesülthöz....
2011. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na, mindegy, optimistán állok a dolgokhoz. Egyébként kicsit felháborító, hogy fele csoport nem volt ott, és még így sem akarta megtartani külön, de a pénz eltette. :( Régen volt elsősegély órám, csak a kiskönyvet nem adták meg, így kicsit emlékszek a dolgokra.
2011. okt. 19. 12:48
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

Az, hogy nem tudtál bejárni a tanfolyamra a te egyéni problémád. Gondolom az elején megmondták mikor lesznek az órák. Ha tudtad, hogy nem jó, miért nem választottál másik tanfolyamot. Ha jogsit akarsz, akkor tudj ennyire felnőtt lenni.


Az meg, hogy átengednek-e, attól függ, milyenek a vizsgáztatók. Amikor én vizsgáztam, akkor két olyan plázacica csajszit is átengedtek, akik olyan sötétek voltak, mint az éccaka.

2011. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem tehetek róla, hogy az elsősegély tanfolyamot olyan hévégi napokra tették, amikor nekem szakdolgozati konzultációm van. Érdekes módon a kresz oktatásra be tudtam menni hiányzás nélkül.
2011. okt. 19. 14:13
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Akkor miért nem mentél másik elsősegély tanfolyamra?

Ugyan már, ne sírj itt ilyen bagatell dolgokon. Mi lesz, ha tényleges problémáid adódnak?

2011. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mert nekem rohad fontos, hogy novemberre meglegyen a jogsim. Dec-től nem tartózkodok Mo-on (amit 2 hónapja még nem tudtam) és nem akarok húzni a vezetésen.

De ismét kaptam választ a kérdésemre. Mindig csak a másikba belekötni...

2011. okt. 19. 19:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült?
2011. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, hogy sikerült a vizsgád?
2011. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!