Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapest-Nagyvárad-Kolozsvár...

Budapest-Nagyvárad-Kolozsvár útvonal tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nagyvárad-Kolozsvár közötti szakasz mennyire járható, milyen minőségű, főleg télen? Ford transittal mennyi idő alatt telejsíthető kb, mire kell nagyon figyelni?
2011. nov. 9. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jól járható útvonal. Amikor utoljára voltam, a határhoz közelebbi szakasz nem volt csúcsminőségű, de ha jól emlékszem, a Királyhágó után már semmi gáz. Kanyargós, falvakon átvezető utak, különösebben nem kell figyelni, egy átlag söfőr simán elmegy. Télen ha esik, akkor persze más, de hóban egyébként sem száguldozik az ember. Az a szakasz nem olyan vészes, de Erdélyben azért nem árt ha van az embernél hólánc október végétől.
2011. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég jól járható, figyelni kell a kamionokra egy kicsit.

Nagyváradon elkészűlt a körgyűrű ott menj!!! A királyhágó nem nagy ügy, attol voltam már keményebb hegyen is Románba! Télen ott felvannak készűlve mindenre. Szakaszonként felvátva tolják a havat, olyankor jobb ha beállsz egy kamion mögé, hogy a nyomvonal neked tiszta legyen. A kis falukba gyakran vannak trafipaxok. Télen viszont kevesebb az ellenőrzés /Fáznak a sünök/! :) Cirka 3,5 óra lehet az utad.

Kívánok jó utat és nézelődést, vannak látnivalók!

2011. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de munka lesz, így taposni kell minden nap. Bízom benne, hogy néha lesz időm nézelődni is, mert sose jártam még Erdélyben. Azért megnyugtató válaszokat adtatok.
2011. nov. 10. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!