Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek mennyi órát kellett...

Kinek mennyi órát kellett vennie, míg megszerezte a jogsit?

Figyelt kérdés

Én most tartok a rutin előtti emelt díjas plussz óráknál...

Nőknek nehezebben megy? Ez tényként kezelhető?

0-ról indultam...


2009. máj. 13. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is gyakorlatilag 0-ról indultam és pont belefértem a 30 órába, pedig 1x megbuktam forgalomban. Még az oktatóm sem értette, hogy miért...
2009. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekünk, nőknek talán a manőverezés nehezebben szokott menni, de ez biológiailag kódolt:), és gyakorlással klasszul felhozható.

Én 4 órával vettem többet, és rutinból, városi vezetésből is előre átmentem.

2009. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, és előtte egyáltalán nem vezettem!
2009. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Összessen plusz 12 órát
2009. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik az első válaszokból, hogy azért meg lehet ezt csinálni! Csak bele kell jönni! Mindössze azért érdekel, kinek mennyi idejébe telt a jogsi megszerzése, mert ha én már most + 10 óránál járok, mi lesz majd a forgalomnál? Tudom, minden ember más, de azért nagyjából csak lehet következtetni. Nekem a tanulóautón kívül gyakorlásra nincs lehetőségem, heti 2x 1,5 órát veszek
2009. máj. 13. 13:44
 6/10 anonim válasza:

Ez függ attól, hogy az oktatód mennyire pénz éhes. Ha nagyon az akkor levezetted veled még +20 órát is akár (pl. Hajdúböszörmény, Ungvári Autósiskola)


Ha normális az oktatód akkor olyan +5 órából már jól kijössz

2009. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, figyelj arra is, milyen veled az oktató. Biztat? Dicsér? Önbizalmat ad? Vagy inkább fordítva? Nem biztos, hogy csak benned van a hiba!
2009. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én összesen 46 órával vizsgáztam.

10 rutin a többi meg forgalmi.egyszer buktam meg de három oktatóm volt.

2009. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szia! én még most járok a forgalomnál az 5-ik órámat vettem tegnap. Rutinból nagyon jól kezdtem, pedig előtte sose vezettem, aztán jött egy mélypont és szakadó eső a 8-ik órámot és semmit se tudtam megcsinálni..előről kellett kezdenem a tanulást szinte... és így plusz 6 órát vettem, elég borsos áron, de megérte emrt elsőre átmentem a vizsgán! A forgalomba leginkább a váltóval vannak problémáim és ez sokszor el is viszi a figyelmemet és az amúgy szerintem elég jól megoldható forgalmi helyzetből nagyon gyatra helyzetet csinálok, na de még sok-sok órám van. Az tényleg sokat számít, hogy az oktató biztat vagy önbizalmat rombol, mert ha biztat még ha nem is emgy olyan jól, akkor is sokkal összeszedettebben tudsz vezetni és hamar túlvagy a vizsgán, ha meg a kevés kis önbizalmad is rombolja, akkor akár az egész vezetéstől elveheti a kedved. Fela fejjel, meglehet azt csinálni, csak nekünk nőknek , tisztelet a kivételnek, általában nehezebb összeharmonizálni a vezetést.. na meg a bátorságot és a motorhangokat kihallani..reagálni rá! Több gyakorlás és biztonságosabb vezetés lesz az eredménye!D
2009. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én ííííírdatlan mennyiségű pluszórát vettem... Az oktatóm nem akart engedni vizsgázni, és olyanokat mondott, hogy soha nem látott még senkit ilyen szarul vezetni, meg, hogy vigyázzak az autójára, mert lelke van, nem szabad bántani,óvatosan váltani, óvatosan fékezni, nehogy belénk jöjjenek, mert akkor összetörik... A többi oktató előtt, ha a rutinpályán megállt beszélgetni, leégetett, hogy én vagyok a legszarabb tanítványa, stb... Mikor a forgalmi vizsgán a vizsgabiztos azt mondta, hogy nagyon jól vezetek, nem sok ilyet látott, gratulál, az oktatómnak jojózott a szeme. Mikor hazavitt, út közben mondta, hogy majd hívjam fől, ha meglesz a jogsim, és meséljem el, apám mit szól a vezetésemhez...

Nem hívtam, viszont egyszer, kb 1 év múlva összefutottunk, és megkérdezte.. És mondtam neki, hogy apa jó sofőrnek tart, és gondolkodás nélkül odaadja a kocsit. Nem akarta elhinni. Pedig tényleg így van. Viszont gyűlölök vezetni..

Vajon miért.....

20L (3éve van jogsim)

2010. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!