Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit kéne tennem, hogy gyorsabb...

Mit kéne tennem, hogy gyorsabban menjen a jogsi?

Figyelt kérdés
Még rutin előtt állok, abból is már plussz órákat veszek. Az autót nem igazán érzem, jóformán az oktató ottléte nélkül elütnék valakit a pályán vagy koccannék egy másik autóval. Menni fog ez nekem valaha is? Mit tegyek, hogy javuljon a helyzet?
2009. máj. 15. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj.
2009. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Persze, könnyű ezt mondani...az az egy dolog nyugtat, hogy senki nem úgy születik, hogy profi vezető...
2009. máj. 15. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél elkeseredve!!!!Szerintem mert sokat foglalkozol vele jó sofőr leszel.A legjobb megoldás ha kérsz családi segítséget és elmentek vezetni este 1 hipper market parkolójába,ott a rutin pályán alkalmazott technikát tudod gyakorolni.A legfontosabb,tudd a pedálokat kezelni és ne szórisd a kormányt.
2009. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni, kedves utsó válaszadó! Köszönöm!
2009. máj. 15. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg mindent kizárni magad körül... Érezd az autót, és lásd be a határait. Ne akarj elérni egy célt görcsösen, közlekedni akarj és ne vezetni. Eleinte nekem is nehezen ment, de miután rájöttem, hogy nem kell kapkodni, viszont minden figyelmemet a kocsira kell fordítani, azután sokkal jobb lettem.
2009. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A legfontosabb: ne görcsölj, ne akarj sietni, a tanulóautó azért van, hogy azzal tanulj meg autót vezetni. Ha már jól tudsz vezetni, akkor oktató sem kell. Elárulok egy titkot: a jogsi megszerzése után is kell még gyakorolni, nem is keveset, a vizsgán nem kell szűk helyre betolatnod, két autó közt elmenni, úgy, hogy mindkettő tűkre közt 1-1 cm hely van. A hétköznapi életben sajnos gyakran van úgy, hogy beszorítják az embert a parkolóban.

Nekem is nehezen ment,de nem adtam fel.

Csak türelem!

2009. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Én is így kezdtem. Ne a pedálokat figyeld, hanem az utat (rutinpályát)! Forgalomban ne az autó elejét nézd, hanem előre figyelj! A legfontosabb, hogy ne siettesd a dolgokat, előbb-utóbb menni fog. Gyakorolj!

Sok sikert!

2009. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyorsitásról szó se lehet. Az oktatóddal minél többet és minél hosszabban vezess! Amig bele nem jössz és meg nem szokod a kocsit. Ne egy egy órákat vegyél hanem menjetek el egy hosszabb útra.
2009. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!