Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Közlekedésbiztonság

A kérdés

Ma már csak úgy lehet jogsim, ha csúszópénzt fizetek a vizsgabiztosnak?

2012. okt. 23. 20:08  Privát üzenet  

A válaszok
Dehogyis.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2012. okt. 23. 20:22 Privát üzenet
Budapesten a csigasnal akkor is kell perkalnod, ha jol vezetsz. Szimplan megfenyegetnek, hogy ha nem fizetsz, megbuksz. Nem kamu, a ferjemnek fizetnie kellett 3 eve...

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2012. okt. 23. 20:25 Privát üzenet
Ez baromság. Kamionra, motorra is van már jogsim, sosem fizettem csúszópénzt, fel sem ajánlották, mindig átmentem előre.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2012. okt. 23. 20:49 Privát üzenet

Vajon akik éltetik ezt a városi legendát miért olyan büszkék rá??

Aki valóban csúsztat, inkább titkolja...... hülye lenne reklámozni, hogy ennyire gyáva vagy béna vizsgázni.

Nyilván azok terjesztenek ilyen lefizetést, akik megbuktak és képtelenek beletörődni, hogy önhibájukból történt. Könnyebb a lelküknek azzal védekezni, hogy csúszópénz nélkül lehetetlen.

Tehát senki sem saját tapasztalatából nyilatkozik, ugye ők azok akik titkolják...... Még itt névtelen oldalon is.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/10Időpont 2012. okt. 23. 23:50 Privát üzenet
van amelyik vizsgabiztost nem is lehet lefizetni,ha akarnád akkor sem tudnád.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2012. okt. 24. 05:23 Privát üzenet

Nem. A legegyszerűbb módszer, ha akkor mégy vizsgázni, amikor már biztonságosan és jól tudsz vezetni. Ennyi a nagy trükk.

Aki csak csúszópénzzel tud átmenni, attól meg óvjon az ég az utakon!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2012. okt. 24. 11:41 Privát üzenet
Nekem B,C,D jogsim von,soha egy fillért sem fizettem a vizsgabiztosnak,és mindenből átmentem.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2012. okt. 29. 10:52 Privát üzenet
A,B jogsim van, elsőre, Spuri-Suli (Budapest) és szóba sem jön a csúszópénz

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2012. nov. 8. 14:36 Privát üzenet

Mellesleg bírom az ilyen sztorikat, ismerősöm is kb. 4-szer bukott meg és mindig nagy, szolidáris tekintetekkel hallgatta a haveri társaság, hogy "képzeld el, azé meghúzott, mer az utolsó kanyarnál nem raktam ki az indexet", vagy "utolsó pillanatban lépett le a gyalogos, és akkor már nem tudtam volna lefékezni" ésatöbbi. Én lazán odamondtam, hogy én is meghúztalak volna.

A csúszópénz a figyelmetlen, nem kellő helyismerettel vagy a KRESZ nem kellő ismeretével rendelkező emberek találmánya, a megúszós, mutyizós magyar mentalitásé.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2012. nov. 8. 14:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sok helyen olvastam erről. Azt hittem csak én vagyok ilyen kis naív, hogy azért akarok átmenni a vizsgán, mert tudok vezetni és nem azért, mert van elég pénzem (ami nincs).

# 10/10Időpont 2012. nov. 9. 07:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Forgalmi vizsgán ha megbuksz tényleg adnia kell neked a vizsgabiztosnak egy papírt arról, hogy miért, és hogyan buktál meg?
Akik forgalmi vizsgán adtak kenőpénzt a vizsgabiztosnak át is mentek utána, vagy van aki így is bukott?
C kategóriás jogsinál Bü. Vizsgán szokás fizetni a vizsgabiztosnak?
Szerinted mennyit lenne célszerű adni a vizsgabiztosnak, hogy biztosan átengedjen? Az oktató odaadja ezt a pénzt?
Mi a velemenyetek arrol, hogy egy jegyellenor csuszopenzt vett el, szinte olyan ertekben mint egy buntetes ahelyett, hogy jegyet adott volna a villamoson, ez helyes szerinetetek?
Miért nem tetszik a vizsgabiztosnak, ha Opel Astrán (98) az eredeti utánfutó visszajelzőt használom?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Közlekedésbiztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!