Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma már csak úgy lehet jogsim,...

Ma már csak úgy lehet jogsim, ha csúszópénzt fizetek a vizsgabiztosnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis.
2012. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
9%
Budapesten a csigasnal akkor is kell perkalnod, ha jol vezetsz. Szimplan megfenyegetnek, hogy ha nem fizetsz, megbuksz. Nem kamu, a ferjemnek fizetnie kellett 3 eve...
2012. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez baromság. Kamionra, motorra is van már jogsim, sosem fizettem csúszópénzt, fel sem ajánlották, mindig átmentem előre.
2012. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
87%

Vajon akik éltetik ezt a városi legendát miért olyan büszkék rá??

Aki valóban csúsztat, inkább titkolja...... hülye lenne reklámozni, hogy ennyire gyáva vagy béna vizsgázni.


Nyilván azok terjesztenek ilyen lefizetést, akik megbuktak és képtelenek beletörődni, hogy önhibájukból történt. Könnyebb a lelküknek azzal védekezni, hogy csúszópénz nélkül lehetetlen.


Tehát senki sem saját tapasztalatából nyilatkozik, ugye ők azok akik titkolják...... Még itt névtelen oldalon is.

2012. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van amelyik vizsgabiztost nem is lehet lefizetni,ha akarnád akkor sem tudnád.
2012. okt. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A legegyszerűbb módszer, ha akkor mégy vizsgázni, amikor már biztonságosan és jól tudsz vezetni. Ennyi a nagy trükk.

Aki csak csúszópénzzel tud átmenni, attól meg óvjon az ég az utakon!

2012. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem B,C,D jogsim von,soha egy fillért sem fizettem a vizsgabiztosnak,és mindenből átmentem.
2012. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A,B jogsim van, elsőre, Spuri-Suli (Budapest) és szóba sem jön a csúszópénz
2012. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mellesleg bírom az ilyen sztorikat, ismerősöm is kb. 4-szer bukott meg és mindig nagy, szolidáris tekintetekkel hallgatta a haveri társaság, hogy "képzeld el, azé meghúzott, mer az utolsó kanyarnál nem raktam ki az indexet", vagy "utolsó pillanatban lépett le a gyalogos, és akkor már nem tudtam volna lefékezni" ésatöbbi. Én lazán odamondtam, hogy én is meghúztalak volna.


A csúszópénz a figyelmetlen, nem kellő helyismerettel vagy a KRESZ nem kellő ismeretével rendelkező emberek találmánya, a megúszós, mutyizós magyar mentalitásé.

2012. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sok helyen olvastam erről. Azt hittem csak én vagyok ilyen kis naív, hogy azért akarok átmenni a vizsgán, mert tudok vezetni és nem azért, mert van elég pénzem (ami nincs).
2012. nov. 9. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!