Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már olyan, hogy gyalogosk...

Volt már olyan, hogy gyalogosként, figyelmetlenségből majdnem baleseted volt?

Figyelt kérdés
Ma egész nap eléggé el voltam varázsolva, történt itthon néhány dolog és szinte a teljes napom azzal ment el, hogy ezeken rágódtam. Suliból hazamenet nem néztem szét az úton mielőtt átmentem volna és majdnem elcsapott egy busz. Igazából éppen hogy le tudott fékezni, "kicsit" káromkodott a sofőr és meg gyorsan elsunnyogtam.
2012. okt. 25. 19:15
 1/4 anonim válasza:

Üdv!


Igen, gyerek koromban labdáért futottam, autó jött, én meg a motorháztető felett átugrottam.

Nő volt, de nagyon tudott káromkodni...

2012. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ó. hát rengetegszer. Egyszer pl. lefékezett egy autó, azt hittem végre átmehetek már mentem a kocsi mögött voltam, erre a hülye sofőr elkezdett tolatni... -.- Pedig látta, hogy ott vagyok. De már párszor majdnem el lettem gázolva, de még éle :D (szerencsére)
2012. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Volt igen :( Többsávos úton még a közepéig sem értem .

Külső sávba megállt egy autó egy busz egy mikrobusz meg ami mögötte volt még.... Belső sávba meg egy vén tata jött :( Én meg csak két fényszórót láttam és bumm ...... Gyűrűs ujjamon egy fél centis kis seb meg lefejeltem a helyéről a jobb visszapillantót . Kis dudor a fejen. Azóta nagyon figyelek ott azon a helyen... De rá egy hétre ugy 200 méterrel arrébb . Egy lányt csaptak el vagy 3métert repült a levegőbe. Helikopter vitte el a helyszínről.

2012. nov. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt. Londonban. Balról semmi, lelépek, és majdnem elcsaptak jobbról. Onnantól nem röhögtem a minden zebra előtt felfestett "Look right" feliraton.
2012. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!