Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2013. Jan.5. -én voltam az...

Tihandi kérdése:

2013. Jan.5. -én voltam az autópályán, de sajnos nem jó rendszámot ütöttem be sms-be. Mikor várható a büntetés? Bízom benne, hogy holnap lesz 1 hónapja amikor elkövettük a szabály sértést és már nem kapunk büntetést!

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem két héten belül kijött a bünti :)

Ha esetleg csak egy betűt vagy egy számot ütöttél el, akkor ügyfélszolgálati irodában van lehetőség valami javításra, így csak asszem 2500 forintot kérnek, nem a teljes büntit.

2013. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos teljesen más rendszámra küldtem.Bízom benne akkor,hogy már nem kapok.
2013. febr. 4. 19:25
 3/4 anonim válasza:
Mi dec.27-én hajtottunk pályára matrica nélkül,rövid szakaszt mentünk és az első helyen ahol lehet kapni akartunk is venni,rövid időn belül nem volt ilyen hely ezért le is mentünk ahol lehetett... jan.10.-én jött a bünti:15.000ft :(
2013. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja nagy bünti lesz, mi január 2-án vettük idióta benzinkutas motorra ütötte be (kb. fél méteres hó volt), persze nem vettük észre mivel tankolással együtt fizettünk, baromira meglepődtünk mikor jött a bünti, (szerintem több idő telt el mint 1 hónap), lényeg nem fogadták el, hiába volt jó a rendszám, viszont D-s volt. Irtam mindenhová, de panaszt gyakorlatilag nem fogadnak el sajna, készülj fel.
2013. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!