Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik a legbiztonságosabb...

Melyik a legbiztonságosabb gyermekülés újszülött korban?

Figyelt kérdés
Kényelem, stb. -n túl főleg a biztonság érdekelne, kiváló oldalvédelem, és teszteken elért legjobb eredmény. Van valahol ilyen táblázat, hogy melyek a legbiztonságosabbak? Annyit találtam, hogy 3 éves kor felett a Concord Transformer XT volt a legbiztonságosabbnak kikiáltva a Eurotest 2009- en. De nem találok újszülött korra vonatkozóan, melyik a legbiztonságosabb.
2009. szept. 7. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
márkát nem tudok, de ami tuti az annyi h a menetiránynak háttal beköthető ülések a legjobbak egészen picinek. célszerű a hátsóülésre, középre beszijjazni a babát, hiszen ha (ne adja isten!) de baleset ér, ott van a legvédettebb helyen.
2009. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A biztonság elsősorban az autó vezetőjén múlik. Ha már olyan a szituáció, hogy az ülések közötti pici különbségek számítanak, akkor már régen rossz.
2009. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Laikusként, ránézve is látszik különbség az ülések között, főleg a csípővédelem, nyakvédelem -el kapcsolatban. Biztos létezik erre besorolás, vagy teszteken elért eredmény. Bár nem biztos hogy közzéteszik, pedig kellene. Igen, azt olvastam, hogy a fordítva bekötött ülések a legbiztonságosabbak, és vannak olyan országok ahol egészen 3-4 éves korig ilyenben szállítják a gyerekeket, és a gyártókat is sürgetik, hogy más országok számára is gyártsanak nagyobb gyermekeknek fordítva beköthető üléseket.
2009. szept. 7. 21:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Concordokat találtam idáig amiről jó teszt eredmények vannak, és Römer Baby safe plus - ha valakit érdekel
2009. szept. 21. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!