Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezért kaphatnak valami büntetést?

Ezért kaphatnak valami büntetést?

Figyelt kérdés

Ma reggel céges furgonnal szállítottunk árut, két falu között az egyenes szakaszon egy Nissan jött szembe ami pont megcsúszott a havas úton amikor melléértünk és belekapott a furgon oldalába így keresztbe fordulva a furgon hátuljával az árokban sikerült megállnunk a Nissan pedig megpördült és a mi sávunkban állt meg.

A Nissanban 4 etnikum ült.A sofőr kivételével mindannyian kiszálltak és visszatolták a kocsijukat a saját sávjukba ahol visszaültek és próbálták indítani a kocsit de nem sikerült.Aztán ketten kiszálltak és megpróbálták betolni, de így sem ment.

Egyik sem jött oda hogy megsérültünk e, sőt ha beindult volna az autójuk akkor elmentek volna, az tuti.

Aztán mikor számon kértük,hogy hová ilyen sietősen,éppen most okoztak egy közúti balesetet akkor pedig elkezdtek fenyegetőzni, majd hirtelen tesók lettünk és szerették volna ha nem hívnánk a rendőröket, ám mikor közöltük ,hogy ez már megtörtént ismét fenyegetően léptek fel.

Majd hirtelen a sofőrnek sikerült beindítani az autójukat,gyorsan beszálltak, de akkor szembejöttek a rendőrök így kiszálltak és jöttek oda magyarázkodni.


Elmeséltük a rendőröknek,hogy elakartak menni a tesók, meg ugye ők okozták a balesetet is.Milyen büntetést kaphatnak?

(Az számunkra nem derült ki,hogy hová siettek)



2013. febr. 22. 20:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha nem lett volna egyértelmű ahogyan leírtam:

A mi furgonunk valahogy így végezte az árokban: [link]

Csak egy Mazda személyében.

2013. febr. 22. 20:26
 2/7 anonim ***** válasza:
én ebben a hasonló szituban azt csináltam, hogy videóztam hangfekvétellel...csodákra képes...
2013. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

igen lesz bünti

a közlekedési bűncselekményeket a btk-ban ha jol emlékszem a 186-190§ ban talàlod

szabs eljárás lesz a relatív gyorshajtás[nem az utviszonyoknak megfelelő közlekedés<ez 80-as tàblánál is lehet akàr 70-es tempo>]

szabs lesz a közuti baleset okozàsa mert a btk 186§ 1 esete sem àll fenn


viszont bűncselekmény lesz a segítségnyùjtàs elmulasztàsa és a cserbenhagyàs kisérlete

aszem ez a 187-188§

de lehet hogy 1-2§al arébb talàlod


és vizsgàlni fogják hohy miért akartak elmenni itt felmerülhetnek ujabb szabàlysértések vagy buncselekmények

2013. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk hogy kapnak valamit a büdös cigányok!
2013. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2: amíg ki nem kapják a kezedből aztán tanúsítják hárman hogy nem is volt ott kamera...
2013. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A rendőrség majd begyűjti a bizonyítékokat, majd mindent megpróbál megtenni , hogy megmérjék őket. Azután a cigók panaszkodnak, eljutnak a bíróságig, majd ott szinte semmit nem kapnak. Azután meg megy értelmetlenül az újjal mutogatás a rendőrségre, hogy nem csinálnak semmit.

Ne aggódj, nem kapnak túl sokat, te biztosan többet kapnál.

2013. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ne hidd

a rendőrök mindent meg fognak tenni hogy üljenek, ők sen szeretik azt aki bcs-k elkövetéséböl él :)

mindent meg fognak tenni!

legalábbis remélem!

koràbban leirtam a büntetési tételeket!

én min 1 évet jósolok nekik.

2013. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!