Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Esztergomban a Bástyánál van...

Esztergomban a Bástyánál van jelzőlámpa figyelő kamera vagy a lámpába beépített kamera? A barátnőm áthajtott a sárgán, ami átváltott pirosra. Mire számíthat?

Figyelt kérdés
A körforgalomtól számítva az első lámpáról lenne szó. Van aki már kapott büntetést ennél a lámpánál?
2013. febr. 26. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
látható, ha van kamera mellette. Én is belefutottam egy pirosba, a vártnál hamarabb váltott sárgáról, de vészfékezve tudtam volna csak megállni pedig nem százzal mentem át.
2013. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ott kamera, mert én is áthajtottam már véletlen mert valóban gyorsan vált sárgáról pirosra, meg már vészfékkel is nehezen álltam volna meg időben, vagy belém jöttek volna hátulról. Egyébként baj nem lesz belőle, mert azzal elsősorban a szabálytalan gyalogosokat figyelik meg gyakran van az amikor sárgán villog még hétköznap is, és akkor sokszor figyelik a helyet hogy hol mikor szabálytalankodnak.
2013. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kresz vizsgát tett?akkor a féktávon belül ill kívül mikor mit kell csinálni pontosan tudja
2013. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 26. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!